Autor Wątek: Mesa boogie dual  (Przeczytany 26921 razy)

Offline offtrip

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Ketha
Odp: Mesa boogie dual
« Odpowiedź #50 19 Lis, 2009, 12:02:34 »
drevniaku szanowny, no hard feelings :) oczywiscie w warunkach koncertowych 2 wzmaki to mordega, chyba ze ma sie swojego akustyka, ktory nie bedzie krecil glowa na to, ze musi wiecej mikrofonow postawic i wiecej sie odlubac przy kreceniu brzmienia :) natomiast w studio bardzo duzo to daje, wlasnie jestem w fazie nagrywania i hula to nieporownywalnie lepiej. mam tez od razu wiecej roznie brzmiacych sladow, co zaprocentuje przy miksie. na probach, kiedy nie ma drugiego gitarmena i gram sam z bebnami, gra sie po prostu rewelacyjnie. aha, sygnal dziele Line6, fioletowym wiekszym pudelkiem z dziwacznymi brzmieniami.
pytales o inne wzmaki - wiec tak, Mesa Single - przynajmniej ta, ktora mialem okazje ogrywac - miala za duzo "buły", ale to kwestia gustu, po prostu wole bardziej suche brzmienie niz napompowane. mimo staran, na singlu nie bylem w stanie takiego uzyskac, nawet krecac identycznie galami jak w Dualu. na plus na pewno policzylbym moc Single - 50W mozna duzo mocniej rozkrecic niz 100W Duala.
Mesa Triple Rectifier - no, 150W byc moze zdaje egzamin na stadionach :) Dla mnie zwyczajnie zbyt duzo mocy, ciezko mu odkrecic mocniej Master, zatem nie za bardzo da sie "grac piecem". Co do samego brzmienia, podobna historia jak przy zestawieniu Dual-Single - z tym, ze w przypadku Triple nie ma "buły", jest natomiast jakis rockowy charakter, ktory mi sie nie przydaje. Oczywiscie wszystkie te moje opisy to stricte subiektywne odczucia, mozliwe ze w innych przypadkach, przy innych lampach, przy innym egzemplarzu,a przede wszystkim przy innych gustach, najlepszym rozwiazaniem bedzie np. Triple.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
11315 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Gru, 2010, 20:13:51
wysłana przez coin777
41 Odpowiedzi
19531 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sty, 2010, 20:53:38
wysłana przez Dexterek
78 Odpowiedzi
43488 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Cze, 2010, 13:21:50
wysłana przez xkumix
28 Odpowiedzi
6091 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2015, 00:43:33
wysłana przez gizmi7
10 Odpowiedzi
2177 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Cze, 2014, 22:23:55
wysłana przez Aerosmith