Autor Wątek: Music Man JP-7  (Przeczytany 28900 razy)

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Music Man JP-7
« Odpowiedź #25 25 Lis, 2007, 01:32:38 »
powiem tak, mam 2 "standartowe" Music Many Pietruchy i 7-ke trafilem wyjatkowo udana natomist 6-ke gada tak jak powinna ale juz w Limited Edition czujes sie "lepsza reke", natomiast wszystkie MM BFR Petrucciego sa "Custom Made" i taka maja grawerke z tylu na plytce poza tym jest zalaczony certyfikat autentycznosci z "high quality", czy ktos w to wierzy czy nie to juz sprawa wiary, natomiast ja moge powiedziec ze to slychac i czuc :) , pomijajac fakt ze jestem od jakiegos czasu kompletnie otlumaniony i zakochany w brzmieniu BFR , wogole nie tykam starych modeli, kurwa niekonczacy sie sustain i taka potezna dynamika ze z podziwu wyjsc nie moge, testowalem dzis w sklepach wzmacniacze no i kilku sprzedawcow bylo w szoku do tego stopnia ze przyniesli 2 customowe PRS-y dla porownania no i BFR "blow away everything" :mrgreen: , ja bylem w szoku i oni tez. Nie wiem czy patent jest m.in. w mahoniowym bloku wstawionym pod przystawki i to w polaczeniu z olcha i klonem daje takiego kopa (no i mahoniowym gryfem), ale Petrucci dla mnie zawsze byl i jest nowoczesnym gitarzysta, ktory sie nie zamyka z klapkami na oczach tylko wciaz szuka czgos nowego i innego-no i znalazl.
Aaaa, NIKT-lakierowany gryf juz mi wcale nie przeszkadza :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
26606 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2008, 00:43:45
wysłana przez Pan Sinner
24 Odpowiedzi
17182 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2009, 10:49:07
wysłana przez fireboy
33 Odpowiedzi
10361 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2012, 22:25:18
wysłana przez mondomg
5 Odpowiedzi
3632 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Kwi, 2013, 15:49:47
wysłana przez Orange
16 Odpowiedzi
8419 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2013, 20:08:53
wysłana przez youshy