Autor Wątek: NK Guitars - bezgłowe siedem strun model 2021  (Przeczytany 14421 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 997
hahahaahhaha...    ...Dale proszę Cię. Patrzysz na instrument za 2250zł :-)...    ...tytanowa blokada strun we własnym kolorze Tobie przeszkadza ?? Tuleje i wszystkie śruby na plecach są srebrne, ale to nie ma wpływu na estetykę instrumentu kompletnie "jak dla mnie". Dodatkowe śruby są poza linią końcową gryfu i moim zdaniem są wizualną ciekawostką, a nie jakąś tragedią nad, którą potencjalny nabywca będzie się trząsł. Muszę ściągnąć pickupy żeby zaglądnąć gdzie te śruby przechodzą i czemu mają służyć. Możliwe, że płetwa gryfu osadzona jest poniżej linii pickupa. Nie wiem, sprawdzę. W każdym razie wiosło widziałem przed zakupem i właśnie ten model do mnie przyszedł. Wizualnie nie wadzi mi kompletnie nic jeżeli chodzi o osprzęt natomiast mam jeden żal :-)...
...gruba wierzchnia płyta jesionowa jest klejona w centrum. Daje to totalną symetrię czego i tak kurwa nie widać bo ozdobny plasterek zakrywa całość. Natomiast tylna część mahoniowego korpusu niestety jest SPIERDOLONA. Doklejone dolne skrzydło pierdoli klimat. Powinno być klejone w środku i dawać symetrię dwóch równych kawałków.
Sportowy i prosty jak strzała gryf ze zmienną grubością jest O JA CIĘ PIERDOLĘ...   ...na razie tyle bo spadam gdzieś.
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
4953 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Mar, 2019, 09:10:23
wysłana przez dizzit