Autor Wątek: NK Guitars - bezgłowe siedem strun model 2021  (Przeczytany 12173 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
Jak ja brałem miesiąc temu to gość wspomniał o 4 gitarach włącznie z moją. Nie potwierdzę czy to były niedobitki  czy miał po parę sztuk z danego wykończenia. Powiem tak...   ...zastanawiałbym się dwa razy zanim kupiłbym całego jesiona od NK. Zdaję sobie sprawę, że jesion jesionowi nierówny, jednakże mam też całego jesionowego EART'a i nie wiem czy lubię całą budę z jesionu. Zresztą wystawiłem go na spyłkę, ale EART'a z gruszki nigdy w życiu nie opierdolę.  Zależało mi na kombinacji drewna jesionowego z mahoniem i akurat traf chciał, że biała, która spodobała mi się TOTALNIE była sklepana pod moją modłę.
INTERSTELLAR

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
tez ja sie czepie

Bajzel w cavity

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
luz  Panie...   ...właśnie zrobiłem jeszcze większy. :headbang:
« Ostatnia zmiana: 02 Lut, 2022, 14:45:36 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
Więc może zacznę od tego, że Dale Cooper wytknął niepowtarzalność kolorystyczną hardware'u i w zasadzie można się z tym zgodzić. Pytanie tylko czy właścicielowi gitary będzie to przeszkadzało...   ...hmmm mi nie przeszkadza, jednakże staram się zachować rytuał biało czarny frontu przy czym tył będzie mahoniowo chromowy.

Wymieniłem śruby przetworników na czarne, a także zamontowałem czarną osłonkę na mini switch, który zastąpił niepotrzebny potek tonów. Ogólnie jakość sygnału wzrasta przy redukcji flaków jak i kombinacji połączeń. Żadnych tonów, kondków czy połączeń równoległych. U mnie potencjometr volume, dwa selektory do wyboru pickupów i do prostych rozłączeń cewek załatwiają sprawę, poprawiają transparentność, w zasadzie dają z siebie max. Nie będę się czepiał burdelu we flakach bo jako takiego burdelu nie ma, a dla mnie ważne, że wszystko jest dobrze polutowane. Nie przewiduję muzeum pod klapką bo jest dobrze jak jest.

Ja osobiście wytknąłem klejenie mahoniowego spodu korpusu z dwóch różnej wielkości kawałków. Grubość mahoniowgo korpusu oszacowuję na 3/5 całości przy 2/5 grubości jesionowego topu klejonego w punkcie centralnym. W zasadzie przestało mi to przeszkadzać tym bardziej, że mniejszy mahoniowy fragment jest klejony idealnie w poziomie i to właśnie w nim znajduje się frez pod elektronikę. Ogólnie patrząc to dobrze dobrane są te dwa elementy, ponieważ pod kątem z góry korpus wygląda jak jeden kawałek dechy. Nie ma tragedii.

Mogę tylko dorzucić, że NK Guitars potrafiło też kleić po przekątnej dwa kompletnie różne kawałki jesionu i właśnie to wyglądało już bardzo chujowo. Charakterystyka ułożenia słojów pierdoliła wizualny efekt całości pleców. Nie mniej jednak widziałem też korpusy w jednym kawałku, dwu i trzy częściowe klejone z zachowaniem symetrii co do milimetra.
Jeżeli ktoś jest mega uczulony na takie wykończenia to trzeba prosić o foty wysyłanego instrumentu.

Ogólnie każdy z nas ustawia poprzeczkę dość wysoko pewnie ze względu na wypusty rodzimych pracowni lutniczych i nie tylko rodzimych, customów itp.itd. Jak się płaci od 8000zł wzwyż to można się spodziewać wycyckanej gity do perfekcji. Dbałość o szczegóły jest już na najwyższym poziomie.
Nie zapominajmy, że ta gitara kosztowała mnie 2250zł i tutaj z całą znajomością tematu mogę stwierdzić, że model, który trzymam w dłoniach w obecnym stanie równie dobrze mógłby kosztować 6000zł (nie mniej, nie więcej) gdyby tylko nadać temu odpowiednie LOGO firmy :-).

Nie będę wszystkiego opisywał dokładnie bo zdjęcia ukazują większość tak czy siak natomiast jakieś tam krótkie opisy wrzucę.

Korpus to mahoń i jesion z ozdobnym plasterkiem na topie cokolwiek to jest. Bardzo ładnie wyprofilowany. Nie ma jakiś wtop z frezowaniem, ale widziałem modele z lekko spieprzonymi frezami pod pickupy.

Gryf klon pieczony, heban i czarno czerwone chuj wi co po środku. Świetnie profilowany z patentem zmiennej grubości pod kciuk w wyższych pozycjach. Progi OGIEŃ.  Próg zero wyższy niż pozostałe czego zabrakło np. w gitarach EART (sprowadziłem większe stalówki "0" i poprawiłem po EART'cie)

Tytanowa blokada strun jest naprawdę najwyższej jakości. Śruby wchodzą ciasno i  jak na pojedyncze blokowanie działa bez problemu.

Mostek to kolejne dzieło sztuki. Osobne strunociągi z siodełkami. Techniczny obłęd. Łatwość obsługi i jakość wykonania jak w przypadku blokady strun czyli totalny CUSTOM.
Dla przykładu stałe mosty gitar EART są OK, szału nie robią. Oczywiście podyktowane jest to ceną na poziomie 1300zł za EART'a.

Pickupy i ekranowanie miedzią...    ...hmmm ludzie mają odmienne opinie na temat pickupów natomiast ekranowanie robi co ma robić. Gitara jest cicha straszliwie.
Co do pickupów to miałem okazję je wyciągnąć. Zrobione są z dosyć ciekawego materiału, który przypomina mi podstawy pickupów CUSTOM SHOP Fendera.
Pickupy są wykonane bardzo dobrze. Pełne, pięknie wybite nazwy na spodzie pickupów "MASTER - coś tam" (mastersound, mastertone master-nie pamiętam) W każdym razie nie ma ściemy. Podobno to są przetworniki ARTECsound. Jakościowo to ciekawostka jak dla mnie. Dobranie odpowiedniej wysokości względem strun w przypadku obu pickupów spowodowało, że mam w dupie szukanie czegokolwiek innego. Przestery na moim sprzęcie ciągną bardzo dobrze. Połączenie singla pod gryfem z humbem pod mostem daje niesamowitą możliwość grania mega WYCYCKANYCH djentów. BĘDĄ PRÓBKI ZARA !!!
Pickup gryfowy daje dobrą miękkość co do grania partii solowych.

Barwa czysta na singlach do wyboru mini switch'em z pickupa gryfowego wychodzi poprawnie. Od strony mostu jest miękko i ciepło, a od gryfu jasno. Nadal uważam, że Nemesis AFG neck czy George Lynch Screamin Deamon w rozbiciu na single mordują wszystko co do tej pory wpadło mi w łapy, a miałem tego dziesiątki. Lynch pod mostem w rozłączeniu skasował nawet Custom Shop 69 od Fendera.
Wracając do ARTECsound to na czystym naprawdę nie jest źle, a na przesterze jest po prostu świetnie.
Możliwe, że uwarunkowane jest to budową gitary, ponieważ NK Guitars klepie swoje wiosła z tymi pickupami od 2020, a gitary są wykonane z różnych gatunków jak np. sam jesion z klonowa szyjką, orzech z klonową szyjką itp.itd. Gryfy też są różnie wykonane. Ogólnie co inna buda to inne doznania słuchowe dlatego ludzie mogą mieć też trochę odmienne zdanie na temat tych pickupów. Równie dobrze reszta sprzętu może mieć maksymalny wpływ na to jak odbiera się jakość dźwięku z tych pickupów. Każdy wie lepiej co dla niego jest dobre.

https://soundcloud.com/gehinnom-1/artecsound-bridge-pickup-dist-mid-boost

https://soundcloud.com/gehinnom-1/artecsound-bridgeneck-split-pickup-dist

https://soundcloud.com/gehinnom-1/artecsound-neck-pickup-dist

https://soundcloud.com/gehinnom-1/artecsound-neck-pickup-separate-coils-clean


Macie pytania to walcie śmiało.
« Ostatnia zmiana: 03 Lut, 2022, 13:00:52 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Offline stillG

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Żre dobrze na pierwszej próbce. Cło płaciłeś czy nie? Ja za swoją dałem 520$ i cło musiałem zabulić ale nie pamiętam ile bo dosyć dawno kupowałem. Tanio Ci wyszło te 2250zł bo widziałem, że NK podniósł ostatnio ceny na Ali.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
Ja za swoją dałem 520$ i cło musiałem zabulić ale nie pamiętam ile bo dosyć dawno kupowałem.

Nie, nie płaciłem cła. 588$ za mahoń, jesion, klon i heban przeliczone na funty wyszło 440, a to na złotówki to jakieś...   ... no trochę więcej 2375zł. Liczyłem funta za nieco ponad 5zł a nie az 5,40zł. Nie istotna różnica.

Z jakiego drewna masz sklepane to wioslo i kiedy kupiles? Model 2020 czy 2021 ?

Ponownie nawiązałem kontakt z gościem. Jest chiński Nowy Rok więc wspomniał, że za jakąś chwilę się odezwie. Czaję się na jeszcze jedną sztukę, jednakże sam jesion mnie nie interesuje. Nie wiem co mu zostało. W każdym razie niebieskie i same jesiony odpadają. Klonu na podstrunnicy też nie chcę. EART'a jesionowego wystawiłem na sprzedaż bo jakoś mi nie robi. Grusza afrykańska w drugim modelu EART to miazga jest i ma u mnie dożywocie.

Może uda się ścignąć orzech lub mieszankę innych klocków o ile ma jeszcze cokolwiek takiego w sprzedaży.
Na tym etapie jestem wybredny. Jesion z klonem na 100% mi nie podejdzie.
« Ostatnia zmiana: 03 Lut, 2022, 22:08:28 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Offline SolarisP

  • Gaduła
  • Wiadomości: 132
Druga próbka zdecydowanie pod mój gust siedzi :) Takie połączenie pickupów jest u niego wykonalne przy standardowym okablowaniu?

Na eBayu widziałem, że ma jedną sztukę - ale właśnie chyba niebieski jesion ;p

Edit:
Sprawdziłem - klon + jesion, ja bym brał. Ktoś chętny na mojego Solara? :D
« Ostatnia zmiana: 03 Lut, 2022, 22:08:51 wysłana przez SolarisP »

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
Druga próbka zdecydowanie pod mój gust siedzi :) Takie połączenie pickupów jest u niego wykonalne przy standardowym okablowaniu?

Na eBayu widziałem, że ma jedną sztukę - ale właśnie chyba niebieski jesion.

O tym mowisz ?? 

https://www.ebay.co.uk/itm/265482062957?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649

Sytuacja wyglada nastepujaco...   ...model na aukcji prawdopodobnie moze byc tylko magnesem :-) Chcesz kupic to koles wysyla zdjecia dostepnych modeli.
Ja tak mialem, ale to nie musi byc regula.

Standardowo nie uzyskasz takiego brzmienia. Trzeba lutowac. Ja zamontowalem swoj potek volume bo nie potrzebuje wynalazku push/push w tym wypadku. Zamontowalem mini switch "on on on" by miec mozliwosc rozlaczenia neckowego na single. Wszystkie gity mam tak ogarniete albo bardzo podobnie.
« Ostatnia zmiana: 03 Lut, 2022, 22:37:05 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Offline SolarisP

  • Gaduła
  • Wiadomości: 132
W tym przypadku wystawia tylko jedną sztukę, zazwyczaj miał tego sporo więcej. Dla mnie jest oczywiste, że to na pewno nie ten egzemplarz - zdjęcia z aukcji mają już pewnie brodę. Zakładam jednak, że to nadal to samo wykończenie, a przynajmniej ta sama specyfikacja. Mi nic nie odpisuje, więc na razie dam mu spokojnie pracować, albo świętować nowy rok - zależy co się teraz w Chinach robi.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
Nie zakladaj ;-)  Ja w aukcji mialem ta pieknosc, a roznica pomiedzy wioslem prezentowanym, a wybranym przeze mnie modelem jest kolosalna hehe.
INTERSTELLAR

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 350
    • CTG TV
Absurdalnie nie moje brzmienie finalne, ale jestem mocno zaintrygowany wiosłem ;)
mniut i piah

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
No ja mialem jazde zawsze na takie jakby stonerowo-high gain'owe mocno gruzowate brzmienia typu szweckiego z jeszcze bardziej zaostrzona krawedzia az kurwa do bolu. Tutaj uzylem IR mocno wycofanego ze srednicy na glosniku celka H100 z 96r. Drugiego i ostatniego zarazem mojego ulubionego IR'a mam na glosniku celka C90 od Mesy. Ma wysunieta srednice w dosc ciekawym rejestrze. Niedlugo zaczne prace nad nowym trackiem i na bank dwie gity beda chodzic na dwoch roznych impulsach.

No a co do samej gitary to zobaczymy czy upoluje nastepna pod swoja drewniana modle. Tylko ten shape wchodzi w gre. Wedlug zapewnienia, gosc do mnie wroci tylko zobaczymy z czym.
INTERSTELLAR

Offline stillG

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Ja swoją kupiłem na ali w lutym 2021 w standardowej konfiguracji.


Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
Ja swoją kupiłem na ali w lutym 2021 w standardowej konfiguracji.
( Obraz usunięty.)


Jesteś wstanie nagrać dobrze DI tej gitary ?   Parę ciężarnych riffów ?  Jestem diabelnie ciekawy brzmienia jesionu z klonem.

Czy w standardowej wersji czy nie standardowej wersji i tak uważam te wiosła za najładniejsze bezgłówkowce jakie w życiu widziałem. Oczywiście nie wszyscy muszą się tak spuszczać nad tym designem jak ja. O tyle o ile Strandberg Boden kształt zawsze mi siedział, a cena kompletnie nie, to także sprawiłem sobie EART'a. Sorry za mój spaczony punkt widzenia rzeczy, ale patrząc na kształt EART'a (Bodena) widzę stolarkę, a patrząc na NK widzę lutnictwo :-) . Oczywiście nie ujmując stolarce i tak nadal uważam ten kształt za świetny.

Dla fetyszy monotonii kolorystycznej :-) przód w przewadze czerni i bieli, a tył obsadzony brązem i chromem :-) Mosiężne elementy mostu jak i kolor blokoady strun mi nie przeszkadzają. Prawdopodobnie na czarną płytkę od elektroniki pizgnę sobie okleinę mahoniową hahahaha

« Ostatnia zmiana: 04 Lut, 2022, 21:36:26 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Offline stillG

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Niestety nie jestem w stanie nagrać nic sensownego w dobrej jakości. Co bym zmienił w niej to potencjometr volume przesunął bym za mostek bo zdarza mi się zahaczyć, tone bym całkowicie wywalił. Wkurza mnie też zaczep paska na plecach wolałbym na czubku rogu bo to, że jest na plecach to mi się pasek plącze. Za taką kaskę to nic lepszego i tak się nie ma i nie będzie. Za ten poziom wykonania i to co dostajemy od chińczyka u innych znanych producentów byśmy musieli zabulić minimum 5 klocków.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
potencjometr volume przesunął bym za mostek bo zdarza mi się zahaczyć, tone bym całkowicie wywalił. Wkurza mnie też zaczep paska na plecach wolałbym na czubku rogu bo to, że jest na plecach to mi się pasek plącze.

Ja na wszystkich moich 6 wiosłach mam zaczep z tyłu górnego rogu dokładnie jak w NK. Nie wyobrażam sobie inaczej :-) żaden czubek rogu Panie :-) no ale to już kwestia gustu/wygody. Natomiast drugi zaczep w NK musiałem przenieść na dupę za most w osi instrumentu gdzie w większości moich wioseł zresztą są osadzone.
Uważam, że NK bardzo rozsądnie rozmieściło potki. Usuń sobie potka tonów, wstaw mini switch trzypozycyjny ON ON ON i zrób sobie totalny split neckowego pickupa. Dokładnie to co sobie sam zrobiłem. Warto.

Nawet przy łojeniu nie dotknąłem potka volume, ale właśnie odkręciłem gałeczkę przełącznika 3 pozycyjnego i zrobiłem taką krótką nakładkę na gwint bo tego dryblasa czasem trącę.

W każdym razie musiałbyś zobaczyć jak gra się na stracie z potkiem volume przy pickupie albo przełącznikiem ślizgowym w pozycji neck czyli hebel do góry. Jak napierdalałem to przełączałem pickupy i ściszałem wiosło plus pizgałem kostką w środkowego singla. Normalnie mordęga. Dlatego przerobiłem dziada pod swoją modłę. Foto zbiorcze powyżej gdzieś pokazuje jak mój strat wygląda obecnie.


Posty połączone: 05 Lut, 2022, 22:49:53
a tu porównanie dwóch impulsów o których wspomniałem wcześniej Celek C-90 i Celek H-100

https://soundcloud.com/gehinnom-1/nk2021irsc90vsh100?si=7466efed3c1d46499caa4dc9602422da&utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing
« Ostatnia zmiana: 05 Lut, 2022, 22:49:53 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
Dalej grzebię...   ..., a koleś po moich monitach poza jedną krótką wiadomością i tak się nie odezwał więc albo nie ma już nic na stanie, albo ma w dupie, albo jest zajęty.
Tak więc jedną sztuką muszę się zadowolić.

W każdym razie, kawałek blachy, taśmy dwustronnej, miedzianej folii, trochę mahoniu i wosk załatwił sprawę pleców.



Posty połączone: [time]11 Lut, 2022, 08:49:09[/time]
« Ostatnia zmiana: 12 Lut, 2022, 22:43:29 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
Ot taka ciekawostka...    ...z poziomu PC w necie nic nie widać na temat NK2021. Ogólnie rzecz ujmując to jakby wewnętrzna strona ALi jest kompletnie niewidoczna.
Natomiast z poziomu androida jak wejdzie się np. na podróbkę NK guitars bo są i takie za 1000zł taniej, to poniżej android wyświetla odnośniki do oryginalnych produktów NK Guitars. Jest ich mnóstwo !!!!...   ...i to w takich wykończeniach, że bania mała. Dwa modele zrobione pod speckę mojej gitary no i jeden, jedyny model zrobiony z materiałów o które chętnie bym zawalczył czyli korpus orzech, gryf klon i heban. Zupełnie coś innego !!!. Reszta wioseł to sam jesion z klonem i niezależnie jakby to wykończyli nie jestem zainteresowany.

Problem polega na tym, że za każdym razem jak próbuję kupić to prosto z Ali to wyświetla się info, że sprzedawca nie wysyła poza Chiny. No i to byłoby na tyle :-)
INTERSTELLAR

Offline SolarisP

  • Gaduła
  • Wiadomości: 132
U mnie wszystko działa bezproblemowo przez aplikację Aliexpress - widzę jego ofertę i mogę zamawiać.

Na razie jednak nie zamawiam, bo prosiłem go o zdjęcia tego co ma faktycznie gotowe do wysyłki to tylko w kółko odpowiada, że wkrótce wyśle. No i jest szansa, że trafi do mnie jedna używana w wymarzonej specyfikacji. Ale nie chcę zapeszać, bo na razie idzie to jak po grudzie...

Edit:
I deal nie pykł, a nawet kasa na bilety lotnicze do UK żeby wiosło odebrać osobiście poszła - jak to się mówi - "down the drain", albo "j*bać". Pewnie więcej opowiem razem z NGD jak w końcu coś kupię...
« Ostatnia zmiana: 14 Lut, 2022, 00:52:05 wysłana przez SolarisP »

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Ale gitare samolotem to taki overkill IMO

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 416
  • It is useless, to resist.

Edit:
I deal nie pykł, a nawet kasa na bilety lotnicze do UK żeby wiosło odebrać osobiście poszła - jak to się mówi - "down the drain", albo "j*bać". Pewnie więcej opowiem razem z NGD jak w końcu coś kupię...

Czekaj, czy Ty chcesz nam powiedzieć, że umówiłeś się z obcym typem po odbiór gitary, do którego nie miałeś jechać 200km samochodem tylko 1500 km SAMOLOTEM? :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline SolarisP

  • Gaduła
  • Wiadomości: 132
Kurier wyszedłby niewiele taniej, bilety udało się w dobrej cenie złapać. Kręcił, smęcił że się jemu nie chciało gitary wysyłać, że wolałby komuś z UK sprzedać, bo ma już chętnych.

Zgodził się dopiero na odbiór gitary na lotnisku za gotówkę. Za 300 funtów + jakieś 50 funtów za ship z przygodą w cenie (bo lubię latać) to była jak dla mnie dobra okazja. No i dokładnie ta konfiguracja i wykończenie co chciałem - a od NK guitars nie mogę się doprosić czy faktycznie ma teraz jakieś wiosła z olchy na stanie żeby nie czekać pół roku jak niektórzy kupujący. No i ździebko taniej - bo teraz na Aliexpresie ta konfiguracja kosztuje jakieś 2700 pln.

A kasa na bilety poszła w niebyt bo zapomniałem sprawdzić do kiedy mam ważny paszport (ale ten czas zasuwa... no i schengen rozleniwiło) :D, a za zmianę osoby lecącej to już chcieli trzykrotną wartość biletu...

Bardziej mnie sprzedający wpienił później - bo załatwiłem znajomka który w UK miał podjechać do niego z gotówką w ręku i zabrać gitarę, a potem by mi ją już sam puścił do Polski. To przez kilka dni odwlekał ile wlazło odbiór żeby na koniec mnie zablokować. Widocznie funty nawet po przewalutowaniu za bardzo mu złotówkami śmierdziały i wolał zostać lokalnym patriotą i puścić komuś na miejscu wiosło.

EDIT:

Jeszcze wstawić "truuudneee spraaawy" i znaną melodię.

Nie ma tego złego, jedzie już do mnie chyba nawet fajniejsze wiosło. Ale to już w NGD, bo nie chcę offtopem tutaj sypać.
« Ostatnia zmiana: 14 Lut, 2022, 16:36:11 wysłana przez SolarisP »

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
Hehe, ale historia :-) A tak na marginesie to niezle jestes nagrzany na NK :-). Nie dziwie sie Tobie bo odkad to wioslo mam i za ile mam to normalnie kosmos. W moim przypadku kupowanie jakiegokolwiek drogiego wiosla to jakas aberacja.
No nie mowie tu np. o wiosle z mostem evertune. Chodzi bardziej o markowe, ale podobne sprawy za wielokrotnie wieksza kase. Lepiej juz gral nie bede wiec drozsze wioslo poza cena i koniobiciem nie wprowadzi zadnych zmian w moim zyciu, a obecna gitara przycmila polowe moich gratow, ktore jednak zdecydowalem sie ojebac. Eart z gruszki i ten wynalazek pozamiataly mi wizje trzymania reszty.
INTERSTELLAR

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
A to nie Twój EART wisi na jebaju?

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
Ten jasny z pickguardem tak to moje i nie tylko to. Jesion dla mnie jest jakis taki az za bardzo wyrazny, twardy itp. itd.
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
4816 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Mar, 2019, 09:10:23
wysłana przez dizzit