Autor Wątek: NK Guitars - bezgłowe siedem strun model 2021  (Przeczytany 12749 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Wow...   ...z tego wynika, ze rozgadany jestes ;-). Ja sledzilem temat NK guitars jakas dluzsza chwile i lepiej dla kupujacego by jednak za duzo nie gadal czy kombinowal. Firma przedstawia dosc prosty model biznesu. Kupiles, dostales, wypad. Cos takiego jak customer service nie istnieje. Kolo prawdopodobnie nie dosc ze zmuszony jest gadac z klientami to na bank zajmuje sie wysylkami i jeszcze te instrumenty napierdala. Multizadaniowosc chinska nie zna granic. Ogolnie kupno dotyczy tego co maja na stanie. Wymyslne sprawy odnosnie doboru drewna na zyczenie nie wchodza w gre jak sadze. To nie custom shop. Raz ze gosc odpowiada zdawkowo to do tego dosc kiepsko idzie mu z angielskim. Nie oczekuj odpowiedzi na wszystkie emaile bo skoro ludzie przede mna mieli problemy komunikacyjne, to nie sadze by z Toba bylo inaczej. Ja dwa razy nie mialem szczescia. Nie mam cisnienia...   ...gitary od goscia ida do 45 dni i to jest jedynym mankamentem. Eart lecial do mnie 7 dni ;-) wiec tutaj to lekkie przegiecie, ale to norma. Widzialem kolesi nazywajacych goscia oszustem w swoich feedbackach. Po czym zmieniali zdanie wychwalajac jakosc i opis w feedbacku. Czekali tygodniami za instrumentem jak pojebani...   ...ja tez sie przygotowalem. Zreszta zaciagnalem jezyka w sprawie wysylek od posiadaczy tych badyli. Niektorzy mieli szczescie. Ja trafilem na chinski Nowy Rok, a oni to kurwa celebruja ze 3 tygodnie ??. W kazdym razie moj tracking number pokazywal progres ze 20 razy. Kazde polozenie instrumentu co do centymetra ;-) jest updatowane. Jednakze na samym cle gita lezala ponad 2 tygodnie. 27 dni od zakupu a gita nie wyszla z Chin :-) hahahaha. Kurwa to jest porazka tym bardziej ze nowy model na 2022 za chuja mi sie nie podoba. W sensie za bardzo wchodza w Strandberga. Poprzedni design 2020 i 2021 to moim zdaniem zajebiscie wyrzezbione rakiety. Tu jest problem bo kupujac swoj model chcialem lyknac drugi. Moje wioslo to chyba mahon, jesion, klon i heban. Chce drugi model jednakze z tego co wiem mial tylko dostepne resztki magazynowe. Chcialem dostac to wioslo szybko by zdecydowac czy biore kolejne. Zaraz mi wyprzeda wszystko w pizdu, a ja nadal bede czekal za swoim badylem KURWA!!! Tak jak mowilem nowe korpusy mi ni chuja nie robia wiec jezeli nie dostane to czego chce to na jednym wiosle sie skonczy....    ..niestety.
« Ostatnia zmiana: 01 Lut, 2022, 00:09:05 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
4831 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Mar, 2019, 09:10:23
wysłana przez dizzit