Autor Wątek: Lampowy head do domu i na próby do deszcz metalu- Engl Ironball?  (Przeczytany 17412 razy)

Offline Ewolter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
  • Opanuj swoj GAS!
Oho, widzę, że bojowe nastroje w narodzie przeniosły się na forum xD

Zmieniając temat, chyba skuszę się na tego Ironballa, a najwyżej go opierniczę i wezmę Savage 120W, chociaż przed Żelazokulą ogram jeszcze tego Piviego 6505mh oraz MG Firebirda, bo cena kusi.

Jeszcze się zapytam, porównywał ktoś 5150 III EVH 15W z Pivim 6505MH oraz Pivim Invective MH?

Invective to prawie to samo i te "dodatki" to taka próba załatwienia potrzeby dopałki. 5150 III EVH 15W - nie dotykałem.
Uzywalem go z kolumna Hesu 2x12 i spokojnie dawał rade na probach.


Na plus 6505mh ktorego uzywam juz sporo powiem ze inne mini wzmacniacze nie mogą grać bez kolumny. (jedynie Laney Ironheart IRT-STUDIO jeszcze to ma)
Tak wiec tego dziada mozesz brać bez paczki koncert i odrazu w fronty sie wpinac (wyjscie MSDI). Niestety trzeba zainwestować w cos do symulowania paczki bo ta w nim wbudowana wymaga ogromnych bojów z rackowym EQ zeby cos niej wydobyc. Impulsy z kompa nie sprawdziły mi sie wcale.
Na proby i do małych klubów mozesz kupić FRFR. Wtedy juz napewno Ci nie zabraknie mocy. Masz "stałość" w brzmieniu i wiesz czego sie spodziewac bo zawsze jestes rozkrecony i po sypialnianym pitoleniu nie ma niespodzianki po rozkreceniu na probie. (ustawianie brzmienia na opcji 1W mimo ze jestes rozkrecony to tez droga na droge gnojną bo potem na probie przy przejsiu na 20W jest niespodzianka)

Dla mnie to jest osobiscie jedyna tania opcja zeby posiadać benefity z cyfrówek ale miec lampowy feeling pod łapa.

Jak Ci nie potrzebne takie wydziwianie to 15-20W w lampie naprawde daje rade na probach ....chyba ze masz bebniarza ktory chce rozjebac perkusje.


////////// ...wlasnie doczytałem ze juz kupiłes a ja sie tu produkuje :D
Powiedz kumplowi ze jak bedzie mu sie 6505mh wyłaczał od od przegrzania to zeby nie panikował bo młoty z Peavey chyba przy testowaniu wzmacniacza nie uzgledniły ze pozniej wstawi ktos tą czarną sklejke za grillem na froncie. Jak ja zdejmie (operacja wymaga odkrecenia kilku srubek). To wzmacniacz juz działa normalnie i nieprzełacza sie w standby po dluzszej pracy. Przejscie na standby to froma zabezpieczenia wzmacniacza przed zniszczeniem.

« Ostatnia zmiana: 21 Sie, 2020, 14:43:40 wysłana przez Ewolter »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
32 Odpowiedzi
13342 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2013, 21:36:59
wysłana przez Stivo2005
25 Odpowiedzi
9705 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sty, 2015, 10:33:23
wysłana przez GhostAT69
8 Odpowiedzi
5059 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2016, 18:38:02
wysłana przez przemak
35 Odpowiedzi
11638 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Wrz, 2022, 12:48:32
wysłana przez Skuzii
0 Odpowiedzi
1439 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Gru, 2022, 15:53:16
wysłana przez Filun