Autor Wątek: Kącik fitness  (Przeczytany 376899 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2375 10 Sty, 2017, 16:16:14 »
A później są takie kwiatki jak Twój sumo martwy ciąg  ;)

:facepalm: wrzuć swój sumo 1RM test, chętnie zobaczę jak wygląda poprawna forma profesjonalistów :D

@Musza no i to mi dokładnie chodziło :) rozumiem, że ewentualne kwestie techniczne (czyt. poprawne wykonywanie ćwiczeń) to mam już męczyć kogoś z obsługi?

Przeraża mnie tylko dieta - chuj z kartoflami, ale takie frykasy jak antrykot to nie mój zasięg. :D Generalnie nie mam problemów z jedzeniem, bo jem jak świnia. Nie chodzi mi też o jakieś szalone zwiększanie masy, a po prostu zbudowanie "czegoś", trochę się poruszać i generalnie poczuć lepiej. Poza tym - w przypadku mojej cukrzycy sport jest wskazany. Ale sam schemat widzę nie jest specjalnie skomplikowany. ;)

Powiedz mi jeszcze - czy istotna jest kolejność wykonywania tych ćwiczeń? Wiadomo, że rozgrzewka to rowerek, ale potem - bez różnicy od jakiego ćwiczenia zacznę, czy jest jakiś nacisk na konkretne ćwiczenie?

Kwestie techniczne - zapłacić komuś ogarniętemu za trening, albo nagrywaj się i weryfikuj, jeśli przywileje treningu pod okiem kogoś nie są w zasięgu.

Co do ziemniaków to możesz jeść też ryż/kasze/makarony a zamiast antrykotu możesz kupować karkówkę (chodzi po prostu o przykład tłustego mięsa).

Myślę, że najlepiej zacząć od przysiadów, a martwy i ławka to już bez różnicy większej.
« Ostatnia zmiana: 10 Sty, 2017, 16:22:36 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood