Autor Wątek: Kącik fitness  (Przeczytany 372550 razy)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2425 26 Sty, 2017, 19:14:49 »
@domas adidas ma trochę inną rozmiarówkę, mniejszą trochę od standardowej. Ostatecznie chyba się zdecyduję na Mośkę :)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2426 26 Sty, 2017, 19:51:24 »
Nie adidas, tylko każdy producent ma swoją ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2427 26 Sty, 2017, 19:58:45 »
Modele 1 i 5 nawet w miarę wyglądają :)

http://www.moskashoes.com/buty.html

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2428 26 Sty, 2017, 21:24:15 »
Modele 1 i 5 nawet w miarę wyglądają :)

http://www.moskashoes.com/buty.html

akurat te bez drewna wybrałeś ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2429 26 Sty, 2017, 21:41:09 »
@lwronk to wiem - w adidasie mam numer większe niż np. w ryboku (chociaż ten należy do adidasa...). Z opisu aukcji zrozumiałem, że numeracja jego butów nie gra z numeracją na stronie adidasa. Hmmm, czemu numeracja butów adidasa na allegro miałaby nie grać z numeracją butów adidasa na stronie adidasa, hmmm?

E: a mośkę bym brał koniecznie z drewnem.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2430 26 Sty, 2017, 22:43:53 »
Drewno mi nie przeszkadza, bardziej te które na zdjęciach wyglądają proporcjonalnie. Chyba kwestia rozmiaru egzemplarzy na zdjęciach. 3 wygląda też fajnie w sumie, chociaż bardziej oldschoolowo :)

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2431 12 Lut, 2017, 09:19:19 »
Byłem wczoraj na całodniowych warsztatach z dwuboju, "Dźwigaj z Sierżantem" - dowiedziałem się dużo nowych rzeczy i już bardziej rozumiem, jak powinny rwanie i zarzut wyglądać. Właśnie sobie rozpisuje nowy trening, zawieram w nim mnóstwo progresji do snatcha i c&j. Generalnie jestem bardzo zadowolony i zmotywowany. W końcu się tego porządnie nauczę!

Z mniej przyjemnych spraw, zaplanowałem sobie, że dziś jest ten dzień, kiedy schodzę na niższe kalorie... :(

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2432 11 Mar, 2017, 09:59:22 »


Nie bierzcie tego poważnie, chociaż jest w tym sporo racji :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2433 26 Mar, 2017, 14:03:40 »

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2434 04 Kwi, 2017, 12:00:20 »
Panowie, jak ktoś szamie białko w proszku, to mam na zbyciu 2 torby 900 g białka od WK (Chocolate Coconut i Chocolate Nut). Obydwie torby otwarte i pomniejszone o kilka-kilkanaście miarek (na życzenie mogę zważyć). Przestałem jeść serwatkę, więc jak ktoś chętny, to za 50 zł mogę je wysłać paczkomatem.
Suto wędlin kładź na chleb

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2435 04 Kwi, 2017, 12:53:18 »
Panowie, jak ktoś szamie białko w proszku, to mam na zbyciu 2 torby 900 g białka od WK (Chocolate Coconut i Chocolate Nut). Obydwie torby otwarte i pomniejszone o kilka-kilkanaście miarek (na życzenie mogę zważyć). Przestałem jeść serwatkę, więc jak ktoś chętny, to za 50 zł mogę je wysłać paczkomatem.

Wrócę do domu wieczorem to odezwę się na priv! ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2436 04 Kwi, 2017, 19:20:28 »
Panowie, jak ktoś szamie białko w proszku, to mam na zbyciu 2 torby 900 g białka od WK (Chocolate Coconut i Chocolate Nut). Obydwie torby otwarte i pomniejszone o kilka-kilkanaście miarek (na życzenie mogę zważyć). Przestałem jeść serwatkę, więc jak ktoś chętny, to za 50 zł mogę je wysłać paczkomatem.

Też kce.
Jazz, Lounge, Downtempo

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2437 04 Kwi, 2017, 20:10:09 »
Panowie, jak ktoś szamie białko w proszku, to mam na zbyciu 2 torby 900 g białka od WK (Chocolate Coconut i Chocolate Nut). Obydwie torby otwarte i pomniejszone o kilka-kilkanaście miarek (na życzenie mogę zważyć). Przestałem jeść serwatkę, więc jak ktoś chętny, to za 50 zł mogę je wysłać paczkomatem.

Też kce.

To bierz ;) Ja przeliczyłem kalorie i jednak nie jest mi (jeszcze) potrzebne.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2438 06 Kwi, 2017, 14:08:52 »
Skoro kącik fitness to wystartowałem jako fitness w półmaratonie w Berlinie ( na rolkach ). Jako fitness ponieważ nie daje jeszcze rady zmieścić sie w czasie poniżej 40min. Zyciówka padła, szybciej o 1,50s. Srednia 30,65km/h  jak na poczatek sezonu jest nieźle.

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2439 06 Kwi, 2017, 15:15:47 »
Panowie, jak ktoś szamie białko w proszku, to mam na zbyciu 2 torby 900 g białka od WK (Chocolate Coconut i Chocolate Nut). Obydwie torby otwarte i pomniejszone o kilka-kilkanaście miarek (na życzenie mogę zważyć). Przestałem jeść serwatkę, więc jak ktoś chętny, to za 50 zł mogę je wysłać paczkomatem.

Też kce.

Wziąłeś?

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2440 06 Kwi, 2017, 15:24:52 »
Panowie, jak ktoś szamie białko w proszku, to mam na zbyciu 2 torby 900 g białka od WK (Chocolate Coconut i Chocolate Nut). Obydwie torby otwarte i pomniejszone o kilka-kilkanaście miarek (na życzenie mogę zważyć). Przestałem jeść serwatkę, więc jak ktoś chętny, to za 50 zł mogę je wysłać paczkomatem.

Też kce.

Wziąłeś?

A co? Chcesz odkupić? :D
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2441 06 Kwi, 2017, 15:54:40 »
Panowie, jak ktoś szamie białko w proszku, to mam na zbyciu 2 torby 900 g białka od WK (Chocolate Coconut i Chocolate Nut). Obydwie torby otwarte i pomniejszone o kilka-kilkanaście miarek (na życzenie mogę zważyć). Przestałem jeść serwatkę, więc jak ktoś chętny, to za 50 zł mogę je wysłać paczkomatem.

Też kce.

Wziąłeś?

A co? Chcesz odkupić? :D

Po prostu pytam, bo się martwię.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2442 06 Kwi, 2017, 16:02:07 »
Panowie, jak ktoś szamie białko w proszku, to mam na zbyciu 2 torby 900 g białka od WK (Chocolate Coconut i Chocolate Nut). Obydwie torby otwarte i pomniejszone o kilka-kilkanaście miarek (na życzenie mogę zważyć). Przestałem jeść serwatkę, więc jak ktoś chętny, to za 50 zł mogę je wysłać paczkomatem.

Też kce.

Wziąłeś?

A co? Chcesz odkupić? :D

Po prostu pytam, bo się martwię.

Wziąłem. O mnie? :O Czemuż?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2443 06 Kwi, 2017, 16:13:50 »
Panowie, jak ktoś szamie białko w proszku, to mam na zbyciu 2 torby 900 g białka od WK (Chocolate Coconut i Chocolate Nut). Obydwie torby otwarte i pomniejszone o kilka-kilkanaście miarek (na życzenie mogę zważyć). Przestałem jeść serwatkę, więc jak ktoś chętny, to za 50 zł mogę je wysłać paczkomatem.

Też kce.

Wziąłeś?

A co? Chcesz odkupić? :D

Po prostu pytam, bo się martwię.

Wziąłem. O mnie? :O Czemuż?

Bo jakbyś nie wziął, to ja bym to zrobił no :-*

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2444 21 Kwi, 2017, 16:17:50 »
Panowie potrzebuje sport słuchawek. Takich co nie będa wypadać z uszu przy leżeniu na ławce. Bo jak będą to zabije siebie i tego co mi polecił je. W dowolnej kolejności. Nie szarżujmy proszę z ceną. Do jedynej właściwej muzy of kors.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2445 21 Kwi, 2017, 16:52:00 »
Trening, który bardzo fajnie na mnie działał przed stłuczką i przerwą, teraz tak fajnie nie działa. Od jutra testuję Boring But Big. ;)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2446 21 Kwi, 2017, 21:53:13 »
Wróciłem w tym tygodniu po złamaniu na siłownię. Są lekkie spadki, ale mam nadzieję, że szybko wrócę do formy :) póki co jest konkretna motywacja, żeby zapiepszać :)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2447 22 Kwi, 2017, 13:35:13 »
@Mother Puncher Ja kupiłem sobie ostatnio za stówkę bezprzewody od Kruger&Matz, jakość dupy nie urywa ale w takiej cenie są bardzo przyzwoite, dogrzałem już je lekko i nawet góra się pojawiła :D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 362
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2448 24 Kwi, 2017, 19:43:57 »
"Wczoraj na treningu #crossfit widziałem chyba najlepszą pannę od dłuższego czasu... cudowna twarz, świetne biodra idealnie zrobiony brzuch, zarys delikatnej kobiecej kratki na obcisłej żółtej koszulce. Razem ze znajomymi nie mogliśmy się skupić na naszych burpess a gdy robiła OHP to widok jej jędrnych, dużych piersi zmiękczał nam kolana... chciałem zagadać ją o cokolwiek, ale była po prostu za dobra, onieśmielała uśmiechem, rozpuszczonymi włosami i ciałem prawdziwej, dzikiej amazonki...
Żartuję, przecież to crossfit, tak naprawdę zapinaliśmy się z kumplami w szatni przez cały trening, wyszliśmy tylko na końcu gdy trener masuje wszystkim jajka i rozciąga kutangi
( ͡° ͜ʖ ͡°)
W przyszłym tygodniu planuję wyjść poza swoją strefę komfortu i zacząć połykać, trzymajcie kciuki za progres sportowe świry :)"
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #2449 30 Maj, 2017, 20:57:42 »
Wróciłem mocno do treningów po kontuzji, w sumie, nie licząc ćwiczeń obciążających mocno nadgarstki (wyciskanie na płaskiej i żołnierskie), jest już znacznie lepiej, niż było przed.  Dla przykładu, dzisiejszy martwy: 8x150, 6x150 4x180 3x180 sumo 2x180 1x210 (poprzednia życiówka). Do tego wprowadziłem elementy treningu skoczności, poza skokami przez skrzynię (65-85 cm), suwnica 8x375 kg i na łydki 20x375 12x425. A, że na redukcji jestem ostatnio codziennie do 15:00, to w międzyczasie stuknęło 115 kg na 21% BFa. W planach zbicie BFa do 15% w ciągu 3 miesięcy, ale przy tych ilościach stresu (który przejadam niestety) nie wiem, czy mi wyjdzie.

A przy okazji macie baaardzo fajne narzędzia pozwalające zoptymalizować mainlifty.
1. Przysiad:
http://mysquatmechanics.com/
2. Martwy:
http://www.mysquatmechanics.com/deadlift/
3. Płaska:
http://www.mysquatmechanics.com/bench/