Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1392340 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No ale chwilowo to Pan Algierczyk zajebał kosą Sebixa, a nie odwrotnie. Nie wiem jaki wpływ miał na to aspekt kulturowy - obstawiam, że jakiś jednak miał. Tak czy siak - sytuacja win-win: ciapaty zajebał niewiernego, więc ma plusy u Mahometa, natomiast od nas poszedł jasny sygnał - w sytuacji ekstremalnej nie wychodzimy na ulicę malować kredkami po asfalcie, tylko napierdalamy. Nie tam od razu, żebym się cieszył i pochwalał, ale... ;)

....

Coś Ci sie chyba pojebało , Czy ta sytuacja zaczeła się od ataku ciapatych na biednych młodych polaków ? :o
Czy od bezczelnej kradziezy gówniarza, który robił to notorycznie ?
Czyż to nie Wy, nie Ty, domagasz się prawa mój dom moją twierdzą i pozwolenia na broń ? No to Ciapaty zrobił sobie to prawo
to o co macie pretensje ? W sytuacji ekstremalnej nie spuszcza głowy i nie nadstawia drugiego poliooczka tylko napierdala... " nie to zebym sie cieszył i pochwalał ale ... "

Piotr jest mi to obojetne na czyja własność podniósł rekę ten gówniarz, czy ciapatego czy polaka czy zyda, to nie było jego i nie miał żadnego prawa kraść obrażać itd. Tak samo niekt nie ma prawa odbierać zycia, owszem lepiej i śmieszniej by było gdyby przyjebał debilowi bejsbolem, najlepiej z grawerką husarii albo Polski Walczącej
« Ostatnia zmiana: 03 Sty, 2017, 10:35:51 wysłana przez commelina »