Autor Wątek: YouTubowy kurs teorii na gitarze  (Przeczytany 40108 razy)

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Odp: YouTubowy kurs teorii na gitarze
« 29 Sie, 2016, 11:09:01 »
Po dobiciu do 100 łapek, wrzucam lekcję o dźwiękach na gryfie

Po ilu łapkach przyjdą dupeczki, bo nie wiem czy klikać?  ::)

Troll powiedziałbym solidne 2/10 ;)

Żaden troll. Po prostu cisnę bekę z nowej tendencji (w którą właśnie się wpisałeś) na polskim (i chyba nie tylko) yt, czyli z żebrania o łapki/suby/komenty/chuje do dupy i inne wyrazy uznania, które jak mniemam powinny być dobrowolne (szczególnie to ostatnie). Tak więc czuj się wyróżniony.

Jakbyś troszkę ruszył głową, to wpadłbyś na to, że nie chodzi o wyrazy uznania, a o zasięgi i pozycjonowanie  :facepalm: Z założenia jeśli robisz jakąś lekcję, albo coś, co chcesz dać ludziom - zależy Ci, aby obejrzało to więcej osób niż Twoja Mama, Babcia i paru kolegów z osiedla.

Nie no masz rację, muszę podłechtać swoje ego w internecie, nie mam siły dalej tłumaczyć - ustaw się w kolejce  ;D

Nie ma znaczenia czy chodziło Ci o pozycjonowanie czy o inną kwestię. Moja uwaga miała charakter ogólny, w której krytykowałem żenujące internetowe żebractwo połączone z szantażem użytkownika. Kto chce, ten sam da łapkę, suba, skomentuje, doda do playlisty czy udostępni. Można o to poprosić na kanale czy w poście i nie będzie w tym nic złego. Jest to zdecydowanie lepsza metoda niż stękanie: "Jak pod tym filmem będzie sto łapek, to dostaniecie dodatkowe 15 sekund nagrania jak szczam w lesie w rytm owner of a lonely heart grupy Yes".

O moją głowę się nie martw. Aż tak źle z nią nie jest. A moja mama nie żyje, więc i tak nie obejrzy.
'-'

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
9896 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2008, 10:14:49
wysłana przez Pan Sinner
2 Odpowiedzi
6348 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Sty, 2011, 16:42:58
wysłana przez Orange
34 Odpowiedzi
21865 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Wrz, 2012, 06:27:21
wysłana przez Johnny
12 Odpowiedzi
9478 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2013, 18:26:51
wysłana przez mlodysatan
26 Odpowiedzi
11939 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Mar, 2013, 00:28:26
wysłana przez Pneumonia2