Autor Wątek: Nagłośnienie- wokal (żywy zespół, sala)  (Przeczytany 3225 razy)

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven


Słychać wszystko idealnie, może nie brzmi to kozacko, ale można łatwo wyłapać wszystkie błędy i niedociągnięcia. Polecamy :D
U mnie brzmi kozacko :) Jak u Was z tym triggerem na stopę? Sampel nałożony w DAW? Jak macie to rozwiązane?

liniowo leci z modułu Alesis (czy jakoś tak). W sumie jak tak myślę to korzystanie z DAW dla gitar i Basu byłoby jeszcze większym ułatwieniem i przy okazji byłby większy porządek na sali :P
Mówisz tutaj o Alesis DM5 (ja się właśnie nad tym zastanawiam)? Jak się to w ogóle sprawuje? Zadowoleni jesteście?
@Matzer pomęczę Cię dalej jeszcze :) U mnie na razie same majki są na perce i idzie to bardzo przyzwoicie, ale chciałbym podpiąć triggery pod werbel, tomy i stopę - w sumie będzie 5. Potem chciałbym z modułu Alesis zrobić sobie wysyłkę poprzez midi out do midi in w moim interface (FP10), czyli wtedy pójdzie jeden ślad z 5 sygnałami z volume jaki już sobie ustawię w module zgadza się? Czy jak to jest? Czy idzie tyle śladów ile triggerów, ale to raczej tak nie działa. Wiem, że mogę sobie osobno każdy jeden trigger i tak poprzez kabel luźno wysłać, ale to by się wiązało z kupnem kolejnego interface, bo w obecnym już nie mam wolnych slotów. A tak to bym tylko same bębny na triggerach wpiął do midi in, dodał ze 3 majki na blachy, 1 na pomieszczenie i finał :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
5753 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2011, 19:52:40
wysłana przez Aschman
13 Odpowiedzi
4392 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2011, 23:19:36
wysłana przez davidsantana27
48 Odpowiedzi
13937 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Mar, 2012, 23:11:31
wysłana przez Drevniak
1 Odpowiedzi
1691 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lut, 2015, 14:55:23
wysłana przez Zelman
7 Odpowiedzi
2146 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Wrz, 2015, 17:47:20
wysłana przez bamse