Autor Wątek: Tesseract  (Przeczytany 129969 razy)

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Odp: Tesseract
« Odpowiedź #325 28 Wrz, 2015, 01:48:50 »
W czym popieram przedmówce ;)

W sensie że One czy Altered State? Bo dopiero teraz widzę że dwuznacznie napisałem, mi chodzi o One ;)

Jakby nie było 1-wszego kawałka to szybciej bym się przekonał do tej płyty, ale teraz reaguję jak the best of jaka to melodia i po pierwszej nutce wciskam błyskawicznie next i jest ok. Bardzo podoba mi się spójność, światowy poziom produkcji brzmieniowej, a i wiele chwytliwych momentów pomiędzy typowym Tesseractowym transem idzie wyłapać... z drugiej strony mam wrażenie, że w mix zmieścił by się jeszcze jeden bas i trójkąt, a na poprzednich płytach było więcej charakternych riffów. Tak czy inaczej chylę czoła, doceniam kunszt i ocieram wyciśnięte przez nich łzy jak nikt nie patrzy ;)

W sumie podobnie myślę. Tyle że dla mnie nie powinno być Phoenix oraz jest mało basu, często mam wrażenie że więcej dołu idzie z gitar niż z basu. Oraz mi przeszkadza że za mało jest typowych dla poprzednich wydań riffów polegających na kontraście niski-wysoki dźwięk oraz fajnych przesunięć/zmian skali (Acceptance chociażby :) )
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
32 Odpowiedzi
11871 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2012, 18:35:13
wysłana przez commelina
9 Odpowiedzi
3188 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2012, 11:36:00
wysłana przez OfensywnyRondel
22 Odpowiedzi
7710 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lut, 2016, 23:43:14
wysłana przez Eregeth