Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1419380 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
I były 13 i czternastki i nie myślę tu o małoletnich prostytutkach z Tajlandii. Dla mnie totalny absurd ekonomiczny.
Ja nie przeczę ze część z postulatów jest jak najbardziej słuszna. Samego mnie wkurwiają absurdalne płace w bankach i innych molochach Chodzi mi oczywiście o karde mocno kierowniczą ) . Nie wiem kto to ustala i skąd to sie bierze ale IMO są nieadekwatne jak i zarobki piłkarzy i aktorów w reklamach, za co później i tak zapłaci gawiedź w produkcie. Tak samo absurdalne są dla mnie koszty pracy.
Tutaj wraca mój nieśmiertelny przyjaciel ZUS i pytanie dlaczego muszę na to płacić. Gdybym te same pieniądze wpłacał na prywatne instytucje ubezpieczeniowe stałbym jak przysłowiowy górnik za Gierka.
Idee fixe jest to ze te podatki pójdą na zwiększenie funduszu zdrowia czy czegokolwiek z tym związanego. Zwyczajnie już w to nie uwierzę. Rozdawnictwo nigdy się nie sprawdziło. Owszem państwo powinno zadbać o najbiedniejszych i tych zwyczajnie nie przystposowanych ale też bez przesady. Uważam ze trzeba podać wędkę a nie rybę.
Co do Inpostu,wszedzie panowie w każdej partii w każdym otoczeniu znajdzie się jakaś menda.
« Ostatnia zmiana: 02 Cze, 2015, 11:59:53 wysłana przez commelina »