Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 183674 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ja teraz koncze 7, ostatni sezon Parks and Recreation. 6 sezonow jest super, zreszta nawet zakonczenie jest poprawne, nie ma co sie przyczepic. Ladnie rozwiazuje caly serial. No ale postanowili zrobic 7 sezon. Oj, to juz tragedia jest. 6 sezonow polecam.



Do kolacji sobie ogladam angielski serial Luther

No moze byc, w miare nawet ciekawa postac glownego bohatera, niezla praca kamery. Fabula dosc prosta jest ale nie prostacka. Jest spoko, jak sie szuka jakiegos niezbyt wymagajacego kryminalnego serialu, takiego w ktorym jest troche akcji, intrygi, jakies zabojstwa itp ale nie ma potrzeby (albo checi) sie skupiac za mocno nad tym. Dobre to do obiadu albo zeby lecialo w tle. Dla mnie dodatkowa ciekawostka jest to, ze krecili to blisko mojej pracy, tak wiec przewazajaca wiekszosc lokacji z serialu dosc dobrze znam.


Wieczorami za to leci u mnie Homeland

Pierwszy sezon powoli koncze. Na prawde niezly serial, dobrze napisana historia, fajna gra aktorow (szczegolnie tej blondyny), sa cycki, czasem jakies jazzowe dzwieki tu i owdzie. Zdecydowanie polecam. Jak na razie jest mocne 8/10.