Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1409560 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Skąd wy bierzecie czas żeby tyle pisać? :D
Ja nie mogę nawet przeczytać całości. Ale swoje 3 grosze wrzucę, mam nadziej, że w temacie.

Byli ekstremistami islamskimi. Mogli zabić za znieważenie Jezusa, wtedy też nie nazwałbym ich Chrześcijanami.
gizmi7 znajdź sobie film na YT: Co zachód powinien wiedzieć o islamie.
Bardzo wartościowy i pouczający dokument. Można się z niego dowiedzieć np. że każdy muzułmanin jest ekstremistą islamskim, obojętnie co nam wciskają kiedy są mniejszością, kiedy staną się większością będą ucinać głowy niewiernym.
Gwarantuję ci, że możesz obrażać Jezusa do woli i nikt nie utnie ci za to głowy.
Nie ma ekstremistów chrześcijańskich, przynajmniej ja o takich nie słyszałem.

Jakto nie ma?

Nie chce mi się oglądać całości. W której minucie zaczynają zabijać?

Nie wiem o co ta cała dyskusja. Weźcie sobie do ręki Koran i przeczytajcie pierwsze wersety.
Dowiecie się stamtąd, że islamista ma obowiązek "nawracać" i karać niewiernych jeżeli nie można ich nawrócić. W którymś miejscu jest nawet powiedziane, że mogę się wyprzeć boga aby oszukać niewiernego i uśpić jego czujność, a następni wbić mu nóż w plecy.
Zakładam, że biblię czytał każdy skoro każdy się do niej odnosi, a czytaliście koran? ;) Święta wojna i te sprawy? nic się nie kojarzy?

nawet spoko tłumaczenie:
Cytuj
2:161   Zaprawdę, nad tymi, którzy nie uwierzyli i umarli, będąc niewiernymi - nad nimi przekleństwo Boga, aniołów i ludzi, wszystkich razem!
2:191   I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym!
8:39   Zwalczajcie ich, aż nie będzie już buntu i religia w całości będzie należeć do Boga." A jeśli oni się powstrzymają... to, zaprawdę, Bóg widzi jasno, co czynicie!
8:55   Zaprawdę, gorsi od zwierząt u Boga są ci, którzy odrzucili wiarę i nie wierzą;
8:67   Nie jest odpowiednie dla Proroka, aby brał jeńców, dopóki on nie dokona całkowitego podboju ziemi. Wy pragniecie tego, co przypadkowe na tym świecie, a Bóg chce życia ostatecznego. Bóg jest potężny, mądry!
9:123   O wy, którzy wierzycie! Zwalczajcie tych spośród niewiernych, którzy są blisko was. Niech się spotkają z waszą surowością. 25:52   Nie słuchaj więc niewiernych i zwalczaj ich z wielkim zapałem, przy jego pomocy.
26:201   Oni w to nie uwierzą, dopóki nie zobaczą kary bolesnej .

Spoiler

jeżeli ktoś to porównuje do biblii, nadstawiania drugiego policzka itp. to chyba poprawność polityczna wyżarła mu już mózg
« Ostatnia zmiana: 19 Sty, 2015, 17:21:35 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo