Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1409576 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Byli ekstremistami islamskimi. Mogli zabić za znieważenie Jezusa, wtedy też nie nazwałbym ich Chrześcijanami.
gizmi7 znajdź sobie film na YT: Co zachód powinien wiedzieć o islamie.
Bardzo wartościowy i pouczający dokument. Można się z niego dowiedzieć np. że każdy muzułmanin jest ekstremistą islamskim, obojętnie co nam wciskają kiedy są mniejszością, kiedy staną się większością będą ucinać głowy niewiernym.
Gwarantuję ci, że możesz obrażać Jezusa do woli i nikt nie utnie ci za to głowy.
Nie ma ekstremistów chrześcijańskich, przynajmniej ja o takich nie słyszałem.

Nie wiem, może grzeszę teraz, ale gdyby te babcie i dziadkowie z wieców Pisowskich i tp, miały więcej siły lub dostały kałachy , to obawiam sie ze byłoby podobnie lub gorzej.

@a197 ja to nawet jestem zły na tych ekstremistów i fogle, zyłem sobie spokojnie i nie miałem pojęcia o tym pisemku, az tu nagle taka sława i chcesz nie chcesz oglądasz IMO ich wypociny i walkę o wolność słowa, jakby im we Francji faktycznie tego brakowało. Zostawili by to w spokoju nikt by sie nimi nie interesował nie byłoby szumu a tak urażona duma i z 60 tys nakładu mają 5mln. Sami sobie wyhodowali wroga w postaci zjednoczenia się ludzi przeciwko nim i albo to taki przewrotny zamysł by mieć powód albo są głupcami.
« Ostatnia zmiana: 19 Sty, 2015, 09:54:25 wysłana przez commelina »