Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1677211 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
@Johnny Nienawidzę kwaśnego smaku i chuj, może jakiś wyczulony jestem po prostu. Ale kwaśnego nie zeżrę, chyba że się zmuszę :p A każdy sok normalnie dostępny sok jest dla mnie jest w chuj kwaśny, za kwaśny. No jedynie może niektóre brzoskwiniowe ujdą, bo są własnie ledwie kwaskowe (choć nie przepadam nawet za tym) i w miarę słodkie.

I tak samo coca-cola, może przesadziłem że jest kwaśna (chyba, że w lato osiągnie temperaturę pokojową - ogólnie im cieplejsza tym kwaśniejsza, a im chłodniejsza tym słodsza jest), ale zawsze jest zdecydowanie kwaskowa. Pepsi jak się zrobi za ciepła tez się robi kwaskowa, ale zawsze bardzo daleko jej do coca-coli. To samo cherry cola.

Słodyczy nie jadam prawie w ogóle. Czasem czekoladę, ale rzadko.

Tak czy siak, zamiast przekonywać mnie, ze coś smakuje inaczej, niż smakuje (kwestia subiektywna, każdy inaczej to odczuwa) to ktoś umie mi podpowiedzieć skąd da się wytrzasnąć interesujące mnie soki w osiągalnej dla śmiertelnika cenie? Bo serio to jest wkurwiające, że jak już coś sobie znalazłem, to jak na złość musi kosztować jak coś ekskluzywnego (choć takim wcale nie jest). Szukałem nawet w niemieckich internetach i tam też chuj.

Mam britę wbudowaną w lodówkę.

Mamy tu złodupca
Wyjaśnij :D

@Dmaligator ta brita znajduje się w lodówce, nie zamrażarce ;)
« Ostatnia zmiana: 14 Sty, 2015, 17:58:57 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: