Autor Wątek: [commelina] Rebellious Princess  (Przeczytany 6339 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: [commelina] Rebellious Princess
« 07 Sty, 2015, 17:17:38 »
@Dun  gwałć ile wlezie :P  no i dzięki.
Co do basu i takich tam innych klejących się rzeczy, to akurat tak chciałem. Nie chce basu w stylu Vicola, ze im więcej przesteru tym lepiej, nie chce by bas się kleił ze stopą cokolwiek oznacza kleił. Chce by był słyszalny co gra i nie powielał od poczatku do końca gitar i wypełniał te częstotliwości do których jest stworzony. Na róznych odsłuchach sprawdzałem i jak dla mnie Franq zrobił to cacy a ja z efektu całościowego jestem mocno zadowolony < nie popadający w euforię >. Jestę stary i nie chcę stricte metalowego basu, co może niektórych dziwić ;)
@Aston  a znajdź mi wokalistę i sensowny tekst, chyba wolę póki co w ten deseń, a jak  się kiedyś coś gdzieś to zapewne nie odmówię. I niech mi nie mówią "a kto dzisiaj tekstów słucha, i tak połowy lub całości nie da się zrozumieć"
Otóż ja słucham i lubię wiedzieć o czym co jest, a sam piardów infantylnych ani zaangazowanych tekstów firmować nie chce. Ale tez nie może być o niczym. Dlatego póki co jest jak jest.

Najistotniejsze dla mnie ze jest to ze Wasz odbiór tego jest pozytywny a jak wiadomo "artysta" potrzebuje aplauzu :P

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
2171 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sty, 2012, 16:48:22
wysłana przez commelina
109 Odpowiedzi
13175 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2012, 20:10:08
wysłana przez Vicol
35 Odpowiedzi
5511 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Mar, 2015, 08:35:13
wysłana przez Semedi
6 Odpowiedzi
1351 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Kwi, 2015, 12:06:23
wysłana przez escape_artist
5 Odpowiedzi
1409 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Cze, 2015, 11:53:33
wysłana przez commelina