Autor Wątek: Co was w życiu smuci?  (Przeczytany 210586 razy)

Orange

  • Gość
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #450 23 Gru, 2014, 17:26:04 »
Ja nie lubię robić zakupów w sklepach. Do pasji doprowadzają mnie tłumy w rtv, matki z dziećmi, sprzedawcy którzy maja target co sprzedać,  czy po prostu nie ma tam tego, czego szukam. Parametry znajdę w internecie. Obsługi wymaga tyle- zamawiam, ma być szybko, jak się zepsuje to szybka wymiana na nowe lub szybka naprawa. Konkret.  W żadne rozszerzone ubezpieczenia się nie bawię.
  Na gwarancji, a potem na rozszerzonej wymieniałem w laptopie napęd CD.  Przynosił kurier, ja sobie zmieniałem,  dawałem mu stary i o  go odsylal. Tak mi zaproponowali, tak się zgodziłem. Dzięki czemu nie straciłem czasu ani w serwisie,  ani czekając na wymiane. Inna sprawa ze chujostwo psulo się kilka razy, ale i tak nie używam. Naprawdę wole zrobić zakupy przez internet, bo wiem zazwyczaj czego chce, żadko potrzebuje porad, na cycki mogę sobie patrzeć do woli w domu, w kolejkach nie musze stać i cena zazwyczaj niska. A jak gitarowe graty to zawsze zaczynam od SS. Pl bo zazwyczaj źródła sprawdzone i kora w worku nie wyślą
« Ostatnia zmiana: 23 Gru, 2014, 17:28:23 wysłana przez Orange »