Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1749134 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9200 17 Lis, 2014, 17:50:28 »
Cytuj
w zasadzie bezwartościowy dla mnie korpus a'la RR jest już u nowego właściciela (na czysto po odliczeniu kosztów zakupu kiedyś-tam wpadło jakieś 110-120zeta) który jest nim zachwycony  , Frankencorta przekazuję nowemu posiadaczowi dzisiaj i też parę groszy na nim zyskam, ogólnie wyprzedaże bałaganów się nawet-nawet udały

Cort jest teraz szlifowany do gołego drewna przez nowego posiadacza (ciekawym jak to wyjdzie, obiecał fotki ;) ), a w międzyczasie sprzedałem też "płaszcz pedofila" :D I z jednej strony mi go szkoda, bo to jeden z najzajebistszych ciuchów jakie miałem ever, ale ostatni raz w nim chodziłem chyba ze 4 lata wstecz, bo jednak kurtki są lżejsze, cieplejsze i fogle wygodniejsze. No to stwierdziłem, że podniosę cenę na allegro i albo sprzedam za tyle za ile chcę (a i tak grosze jak za płaszcz z naturalnej skóry), albo w ogóle. No i od paru godzin kasa leży na koncie, a płaszcz w paczkomacie :tak:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.