Autor Wątek: Przemyślenia bez wiekszego znaczenia  (Przeczytany 17265 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ja woziłem PL-kę z tyłu bo musiałem, częste wizyty na Białorusi i ich czasem dziwne przepisy. Ta na tablicy rejestracyjnej była pewno mało widoczna.
A @Trzynasty znowu wyczerpał temat :D

@commelina jak Cię to tak strasznie ciekawi, podejdź i zapytaj tego co to wozi na swoim aucie. Po chooi ten cały temat :D

Bo mi sie chciało pogadać, ot zwyczajnie , jak Ci nie pasuje omiń, proste ? Jest napisane w temacie jak wół, ze bez wiekszego znaczenia. To po chooi sie gorączkować. Temat sam już dawno by wygasł, a i sam napisałę ze sie kiedyś takiego owego jegomościa zapytam co on sam o tym myśli i w jakiej intencji to przykleił lub na co liczył lub co chciał przekazać.
Stwierdzam ze nie czytacie co sie pisze lub połowe omijacie, lub tez co gorsza wyciagacie zbyt daleko idące wnioski.

Posty połączone: 31 Lip, 2014, 16:27:02
Ludzie robią miliardy głupkowatych rzeczy. Naklejają rybkę. Jakieś gówniane ramki na wlew paliwa. Doklejają spojlery, skrzydła, malują felgi sprejem na zielono, przyciemniają szyby do całkowicie czarnych, za co grozi dobrych kilka setek mandatu, a nikt się tym nie przejmuje. Obniżają auta o 10 cm i nawet przy jeździe słychać jak koła trą o nadkola.

To Cię nie zastanawia? :P Ktoś chce mieć Filipa na pokładzie, niech ma.

Ja chcę naklejkę Toola i nie mogę znaleźć - to jest dopiero przykre :P

Nie, mam to w dupie.

Posty połączone: 31 Lip, 2014, 16:28:20
.....
Nie rozumiesz prostego mechanizmu, a ja nic na to nie poradzę ;)

Zonie współczuję. ale zdecydowanie nie odczytałeś moich intencji

Cała to dyskusja dowiodła jednego, ze nie można porozmawiac  o pierdołach bez tzw "dymu"
Co jeden to chciałby mieć decydujące zdanie i przekonać ze jego jest bardziejsze.
« Ostatnia zmiana: 31 Lip, 2014, 16:32:42 wysłana przez commelina »