Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1681433 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Dużo, bardzo dużo lewackiego pierdolenia wynikłego z komunistycznych systemów indoktrynacji szkolnej widzę.

Jak zwykle największym znawcą życia za komuny jest ten,  co się urodził  po jej  obaleniu...  "Indoktrynacja" kurwa.... Za komuny mniej było w szkole pierdolenia o Leninie niż jest za "demokracji" o  JPII .

Prawda jest taka, że jak ktoś w socjalu wychowany, to i sentyment i ckliwą tęsknotę do opiekuńczych ministerstw czuje. Kolejne rządy zaniedbywały młodsze od siebie pokolenia i stąd zarobkowa emigracja, by poprawić swój byt i odbyt, bo nikt ruchany być tutaj nie chce, a są wszyscy.

Moje pokolenie nie czuje, że państwo powinno mi coś dać. Chce tylko uczciwości i możliwości rozwoju we własnym kraju. Zresztą, czym ja się przejmuję, wróciłem do Polski na ostatni rok, potem spierdalam z tego burdelu w lepsze miejsce i nie zamierzam wracać, jeśli nic się nie zmieni.

Kocham ten kraj zaś nienawidzę polskiej socjaldemokracji.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .