Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410686 razy)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
O, to to! Dobrze gadasz.
Jeśli "mniejszość" jaką są pedofile, zaczynają zakładać "związki zawodowe" każą nazywać się "loverboy", żądają żeby państwo wprowadziło ustawę pozwalającą na współżycie z chłopcami powyżej 11 roku życia (prawdziwa historia, Holandia), to ja stanowczo i kategorycznie protestuję.
Ale jeśli ktoś jest homosiem i gra na hedlesie, to nic mnie to nie interesuje, mogę kupić nawet od niego to wiosło jak będzie fajne i w odpowiedniej cenie.
A wypowiedzi Vika, nie są dla mnie ani trochę szokujące, natomiast szokuje mnie, że teraz chłopina będzie prześladowany przez następny rok.
Nie żeby go bronić, każdy gada co chce, wystarczy trochę poczytać 7string.pl :P
Teraz tradycyjnie powinien być cytat z Biblii, ale boję się, że Modno porzuci forum :P
Uwaga w spoilerze jest cytat z Biblii, mówiący o homosiach, ostrzegam, żeby mnie nie oskarżono o agitację :P
Kto nie chce nie otwiera ;)
Spoiler

Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.