Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 551598 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1625 13 Cze, 2013, 15:48:01 »
Jakbym mógł w kogoś bardziej winnego, to by on oberwał :P Szczęście przez kina mojej mieścinie Hobbit przemknął jakoś tak szybko i nie zdążyłem się nawet dobrze zmówić z innymi chętnymi na seans.

W temacie zaś:



JEŻ JERZY - już sam trailer wskazywał że "coś będzie nie tak" bo bywa tak że zwiastun jest dobry a film zły, ale jeśli już on jest słaby to... Obraz kompletnie niewykorzystanych szans, nie pamiętam kiedy widziałem tak żałośnie nieśmieszną komedię, wliczając w to nawet niesławne "Ciacho" :facepalm: Dlatego nawet nie będę pisać więcej, bo szkoda czasu spędzonego nad klawiaturą :facepalm: A przecież sam się chowałem za regałami w Empiku, żeby inni nie zauważyli jak się duszę ze śmiechu czytając komiksy z Jerzym ;D

Jedno tylko co zostało z albumów to obrazoburczy ton całości i charakterystyczna, groteskowa kreska. Nie mam pojęcia gdzie uciekła reszta, bo przecież nad realizacją czuwał duet twórców Skarżycki/Leśniak... Mimo że trwa tylko ~75minut, to i tak nie warto. Ech...
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.