Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 551527 razy)

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1600 21 Sty, 2013, 16:03:40 »
Django

Łaaa... Polecam. Dla kogoś kto lubi absurdalny humor Tarantino, majstersztyk. Nie można tego porównać do jego innych filmów. Moim zdaniem trochę przesadził z tym pastiszem Spaghetti Westernu, no ale cóż.. Mi się to trochę podobało :D

Sceny z KKK albo Big Daddym, to mistrzostwo absurdalnego humoru:

Uwaga SPOILER:
Spoiler

Polecam, 9,5/10

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1601 21 Sty, 2013, 16:09:31 »
miałem iść na django dopiero po sesji ale nie wytrzymałem i warto było. Tarantino chyba nie przestanie mnie zaskakiwać. No i Waltz wysuwa się na prowadzenie w moim rankingu ulubionych aktorów. Polecam każdemu a sam po sesji idę jeszcze raz ;)
9/10

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1602 21 Sty, 2013, 16:59:00 »
Też byłem na Django (btw. "Djento" is just a metter of time...). Jak na akcję Tarrantina przystało film był bardzo dobry. Niestety nie pozamiatał mnie tak jak Pulp Fiction czy Kill Bill, a na taki poziom liczyłem. Postać grana przez Waltza zdecydowanie najbardziej mi się podobała. Jest bardzo charyzmatyczny i odpowiada za najlepsze dialogi - zabawne i bystre. Daje 8,5/10, warto obejrzeć :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1603 21 Sty, 2013, 19:39:04 »
Z małżonką na "Hobbicie" byłem już z 2 tygodnie temu. W większości zgodzę się z resztą, że 3h szybko zleciało, ale nic dziwnego, skoro po rozśpiewanej bibie u Bilbo w chacie, resztę filmu bohaterowie bez przerwy, jakimś cudem, w nieprawdopodobnych okolicznościach  unikali straszliwej śmierci, a wszystko to w  3D z piękną grafiką i zapierającymi pierd w dupie efektami. Pod koniec filmu to wszystko przestało to na mnie robić wrażenie. Ogólnie jednak radocha pierwyj sort.

Offline Bloody As Hell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 78
  • Stejki! ♥
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1604 21 Sty, 2013, 23:07:13 »
Zrobiłem sobie po "Hobbicie" z moją przyjaciółką powtórkę z filmowego Władcy Pierścieni i jednak z pewnych rzeczy się po prostu nie wyrasta. Ale nostalgia mnie chwyciła.

Też ostatnio oglądałem Władcę i jakoś doszedłem do wniosku, że kiedyś mi się bardziej podobało ;x

Offline adr89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1605 22 Sty, 2013, 15:52:44 »
Django do pewnego momentu był genialny, ale ostatecznie efekt trochę popsuło dziwnie zbudowane napięcie w końcówce. Pewnie taka wizja Tarantino. Tak czy inaczej jeden z najlepszych filmów zeszłego roku. Waltz bardzo dobry, ale nie było juz tego zaskoczenia co w Bękartach. Dicaprio zajebiście jak zawsze.

Offline vinz893

  • Gaduła
  • Wiadomości: 227
  • DJAZZ.
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1606 22 Sty, 2013, 19:20:50 »
"Pragnienie Miłości", made in mexico 2012... uciekajcie od tego, trzymajcie się z daleka i w ogóle kurwa bleeee. Zdecydowanie najgorszy meksykański film jaki widziałem, z konkurencją w postaci Amores Perros, czy Nicotiną to zupełnie wysiada.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 393
    • CTG TV
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1607 22 Sty, 2013, 19:40:00 »


Life of Pi

Przepiękna i wzruszająca historia. Do tego dwuznaczna ;)
Siedziałem do 3 w nocy z zapartym tchem, czekając na to co się wydarzy heh.
Szczerze polecam, dla mnie 10/10.
mniut i piah

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1608 22 Sty, 2013, 20:59:01 »


Obejrzałem wczoraj i film fajny ale bez rewelacji. Jej poprzedni film zrobił na mnie dużo większe wrażenie, i może dlatego spodziewałem się czegoś więcej bo ten jest po prostu dobry. Ogląda się przyjemnie, ale pojawiają się dłużyzny. Można zobaczyć ja sie chce spędzić 2,5h przy spokojnie płynącym filmie. 7/10

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 434
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1609 02 Lut, 2013, 08:14:38 »


Jason Becker: Not Dead Yet
Od dłuższego czasu chciałem zobaczyć ten film, i nie zawiodłem się. Dla każdego Fana gitary!
Świetnie przedstawione życie Jasona, jego początki z gitarą, "dojście do sławy", jak wyglądał rozwój jego choroby i jego życie do dnia dzisiejszego. Wzruszające (tak Sebastian, wzruszające...) i motywujące.

Polecam :headbang:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1610 06 Lut, 2013, 09:24:34 »
Też się wzruszyłem. Na:
Niemożliwe (The Impossible), 2012



Efekty takie, że ich nie widać. Polecam! 8/10



Dziedzictwo Bourne'a (The Bourne Legacy), 2012



Znakomita rozrywka. Nieprzeładowana fabuła, dobre tempo, brak bullshitowych scen z filmów akcji klasy B. Pewnie pomogło oglądanie z głośnikami odkręconymi na maxa, ale spokojnie 8/10.
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1611 06 Lut, 2013, 09:37:38 »
Co prawda nie ja oglądałem, ale małżona stwierdziła, że tak przytłaczającego filmu dawno nie widziała, ale wszystko na plus:

Amour

Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1612 07 Lut, 2013, 23:35:02 »
Fantasia 2000
nie wiem czemu dopiero teraz to obejrzałem. Świetne

10/10

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1613 08 Lut, 2013, 14:21:26 »
Ostatnio obejrzałem The Town i State of Play. Polecam zdecydowanie ten drugi ;)
Ssiecie.

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1614 28 Lut, 2013, 09:43:14 »
Jak nie oglądam nowych polskich produkcji to ów film polecam na serio!

Mój rower


Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1615 28 Lut, 2013, 19:12:54 »
Natural Born Killers



Tego nawet nie trzeba komentować. Dla mnie absolutne 10/10. Choc zupełnie nie jestem obiektywny bo ten film po prostu uwielbiam i oglądałem już kilka razy
B ( o ) ( o ) B S

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1616 04 Mar, 2013, 00:40:22 »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1617 20 Mar, 2013, 04:03:37 »


trylogia warta obejrzenia 
Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
Dziewczyna, która igrała z ogniem
Zamek z piasku, który runął

film mnie wciągnął bardzo mocno teraz muszę przeczytać książkę
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Franq

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1618 20 Mar, 2013, 08:21:05 »
@Drevniak
Co Ty zrobiłeś! Trzeba było najpierw czytać książkę! Film nawet w połowie nie oddaje jej zajebistości  :P



Moonrise Kingdom

5/5
Dawno nie widziałem czegoś takiego fajnego. Opis na filmwebie jest dosyć mylący. Jak dla mnie miał taki lekko baśniowy, może momentami absurdalny klimat. Polecam :)

To zobacz jeszcze ten film Wesa Andersona, (podobny klimat):





A ja polecam :



Dla ambitnych  ;)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1619 26 Kwi, 2013, 19:09:11 »
Scary Movie 5
Ocena: 1+/10

Do końca życia będę żałował zmarnowanego czasu. '+' dodałem za jedną stosunkowo śmieszną scenę

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1620 13 Cze, 2013, 00:12:54 »

czekam ::)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1621 13 Cze, 2013, 09:28:35 »
Mnie Hobbit strasznie rozczarował... jakbym zapłacił za bilet 3D w kinie, to po wyjściu chyba bym nim jebnął w kasjera. Nawet nie w tym rzecz że jest to film zły, ale absolutnie wtórny. Jeśli ktoś widział Władcę Pierścieni, to poczuje się jakby oglądał wersję dla młodszych dzieci - wyrzucamy strasznych orków, dajemy miłego hobbita, śmieszne krasnoludki i smoka dla ozdoby i jazda, kręcimy to samo jeszcze raz.

Owszem, film jest ładny i stylowy, ale jakbym sobie chciał pooglądać widoki to włączę National Geographic :facepalm: Samego przerabiania bajeczki dla kilkulatków "na jeden wieczór" na +- 9-godzinną trylogię już mi się nawet nie chce komentować...
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1622 13 Cze, 2013, 10:01:45 »
Hmm.. a czymże jest Hobbit w kontekście Władcy Pierścieni, jak nie właśnie lekturą dla młodzieży przy mrocznym opowiadaniu fantasy?

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1623 13 Cze, 2013, 11:05:09 »
MrJ, a czytał Ty w życiu jako ksiożke?
return to monke

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #1624 13 Cze, 2013, 11:05:55 »
Mnie Hobbit strasznie rozczarował... jakbym zapłacił za bilet 3D w kinie, to po wyjściu chyba bym nim jebnął w kasjera. Nawet nie w tym rzecz że jest to film zły, ale absolutnie wtórny. Jeśli ktoś widział Władcę Pierścieni, to poczuje się jakby oglądał wersję dla młodszych dzieci - wyrzucamy strasznych orków, dajemy miłego hobbita, śmieszne krasnoludki i smoka dla ozdoby i jazda, kręcimy to samo jeszcze raz.

Owszem, film jest ładny i stylowy, ale jakbym sobie chciał pooglądać widoki to włączę National Geographic :facepalm: Samego przerabiania bajeczki dla kilkulatków "na jeden wieczór" na +- 9-godzinną trylogię już mi się nawet nie chce komentować...

Na tę serię książek też Ci było szkoda czasu, prawda? ;) Hobbit to bajka