Autor Wątek: zobaczcie tą nową 7-ke Lootnicka  (Przeczytany 41983 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Cytuj
Lootnick bardzo fajnie podszedł do sprawy, doradził i zaproponował alternatywy gdybym chciał coś zmienić, ZZ-top również, a taki na przykład Nexus odpisał tylko, że 'za tyle i tyle da się zrobić wszystko co pan chce'. A RAN i Mayones to odpisali, że w ogóle by nie tknęli mojego 'nazbyt-kastomoweg' orderu

Czyli tylko Loootnick i PAS są faktycznie lutnikami, a Mayo i RAN tłuką kilka określonych modeli - fakt że może i ręcznie, ale lutnictwo to to już dla mnie nie jest - co najwyżej dobre rzemieślnictwo ??? Nexus... podejście jakbyś kombajn zamawiał - z klimą czy bez? ;D
W zasadzie chodziło mi o to, że:
1. Lootnick i PAS podejdą luźno do tematu, ale zaoferują konkretne rozwiązania i wyniki.
2. Majonez i RAN nie tyle nie są lutnikami, co mają w ofercie kilka modeli, które nieznacznie można zmodyfikować. Przynajmniej tak zrozumiałem z ich odpowiedzi, przy czym RAN jest bardziej pobłażliwy.
3. Nexus po prostu zrobi Ci wszystko za konkretną cenę. Jednak myślę, że podczas omawiania szczegółów również oferowałby inne możliwości, przecież nie każdy gitarzysta potrafi w całości zaprojektować własną gitarę tak, żeby Pan Lutnik nie wstydził/bał się umieścić logo swojej manufaktury na główce.

Dodam, że mój projekt nie wymagał cudów, po prostu był taki 'tylko dla mnie' że tak powiem. Jeszcze go zrealizuję, jeśli w wakacje uda mi się co nieco dorobić ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
21308 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2011, 16:05:25
wysłana przez Musza
Nowa Gojira

Zaczęty przez bandit112 Muzyka

7 Odpowiedzi
3534 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2012, 11:22:46
wysłana przez headcharge
Nowa pyta Disperse!

Zaczęty przez majkelk « 1 2 » Muzyka

30 Odpowiedzi
7310 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Paź, 2012, 17:26:02
wysłana przez samuraj_jack
4 Odpowiedzi
2281 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2012, 14:26:58
wysłana przez ervee
4 Odpowiedzi
1470 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Cze, 2012, 13:08:53
wysłana przez englenmorderen