Autor Wątek: zobaczcie tą nową 7-ke Lootnicka  (Przeczytany 41813 razy)

Offline pstry

  • Gaduła
  • Wiadomości: 289
a ja powiem Wam, żę grałem na 95% gitar, które zrobił lootnick, które są widoczne w galerii. Lootnick to mój kumpel z Oleśnicy i zaprasza mnie na testy każdej gitary. Więc jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem :). Ludzie mają co raz więcej pieniędzy i zgłaszają się po customy. Nie obrażając ich, często mają z dupy pomysły. Dzięki kasie mogą je wcielić w życie, a Pan Lootnick zrobi prawie wszystko co ktoś sobie wymyśli. Gość ma niesamowitą wyobraźnie i jeśli ktoś nie wie jak coś ma wyglądać to czasami lootnick zrobi taki patent, że wieje lekko wiochą :) Jeśli ktoś jasno określi od A-Z jak ma wioslo wyglądać, to takie będzie. Często inni polscy lutnicy odmawiają, zrobienia niektórych rzeczy. Lootnick nie odmawia niczego :) Kiedyś jak popilismy to powiedziałem, ze chce czarnego fendera z kropkami na gryfie. Powiedział, ze mnie chyba pojebalo i nigdy tego nie zrobi :). Wiec jak ktos ma taki pomysl to od razu mowie, ze nie da rady ;))) Kilka razy grałem na takich wiosłach, że mi szczęka opadła, więc gwarantuje, że może zrobić mega wiosło.
Sam mam gitare od Martcha, która jest odpicowana totalnie, ale spokojnie moglbym zrobić sobie nastepną u lootnicka. Nie zrobie tylko dlatego, że im dłużej gram tym bardziej zlewam podniecanie się kawałkiem drewna. I radze Wam to samo. Przestańcie pierdolić, zabierzcie się za komponowanie mega riffów. A nie spuszczacie się nad jakąś płytką z tyłu wiosła :)) Może właściciel TAK właścnie chciał. :) Z tego co wiem, jest z rosji :) a oni mają wąsy i lubią balet :).
Szatan blasty i Benedykt Szesnasty! Pozdro :)
« Ostatnia zmiana: 26 Gru, 2008, 17:27:51 wysłana przez pstry »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
21210 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2011, 16:05:25
wysłana przez Musza
Nowa Gojira

Zaczęty przez bandit112 Muzyka

7 Odpowiedzi
3481 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2012, 11:22:46
wysłana przez headcharge
Nowa pyta Disperse!

Zaczęty przez majkelk « 1 2 » Muzyka

30 Odpowiedzi
6921 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Paź, 2012, 17:26:02
wysłana przez samuraj_jack
4 Odpowiedzi
2275 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2012, 14:26:58
wysłana przez ervee
4 Odpowiedzi
1444 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Cze, 2012, 13:08:53
wysłana przez englenmorderen