Autor Wątek: [NGD] Inny niż się spodziewałem :)  (Przeczytany 22088 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Dodam, że jak ją kiedyś wrzucałem na giełdę to kilka osób Cię wzywało do topicu, ale nigdy się nie zjawiłeś!

Wygląda na to, że sprawdziło się w oczach i rękach to co Ci opisałem w słowach - ufff ;)

EDIT:
Zanim trafiła do mnie należała do chłopaka, który podobno dostał ją (razem z zielonym CE24) w prezencie od kolekcjonera (głównie Charveli). Powiedziałbym, że to kolejny głodny kawałek/legenda wokół gitary na sprzedaż, ale numer seryjny jego CE zgadzał się z tym ze zdjęć na stronie wcześniej wspomnianego. Nie wspomniałem Ci o tym, bo zwyczajnie zapomniałem, ale chyba fajny smaczek do nowego nabytku.

http://www.usacharvels.com/noncharvels/misc_0008/index.htm
Napisz do gościa, daje 95%, że ten CU też do niego należał.

Na żywo patyk prezentuje się na pewno lepiej. Zanim go kupiłem chciałem zamówić wiosło w kolorze okładki Gojira - The Way of the All Flesh (bo mi się podoba i jestem trochę zBIASowany), ale to wiosło się pojawiło i już nie było potrzeby zamawiania customa. Pod pickupem widać nasycony Royal Blue, ale przez lata top uroczo wyblakł i już nie ma z RB nic wspólnego na szczęście. 

Wiosło gada bardzo dobrze w kategorii CU22, których ograłem kilka. Miało u mnie zostać, więc wprowadziłem kilka sensownych modyfikacji jak np. most (który jest o kilka klas lepszy od wraparound PRSa). Zachciało mi się w końcu w gitarach ruchu (i ruchomego) i poleciała do znajomego z Siedlec, a po jakimś czasie do Domasia. Fajnie, że fajne graty zataczają koło i trafiają na koniec do kogoś kto na prawdę WŁAŚNIE TAKICH pragnie i w pełni je doceni. Gratuluje po stokroć i cieszę się, że to właśnie Ty ją masz, fanboyu ;)

ps. chciałbym kiedyś odzyskać swojego zielonego CU :(

« Ostatnia zmiana: 14 Lut, 2013, 18:30:41 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
3864 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Kwi, 2008, 18:22:01
wysłana przez Tolein
12 Odpowiedzi
5505 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Maj, 2012, 00:56:36
wysłana przez Aerosmith
29 Odpowiedzi
12511 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lip, 2013, 20:42:07
wysłana przez blackdahlia
20 Odpowiedzi
7767 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Wrz, 2013, 02:26:51
wysłana przez Lothar
7 Odpowiedzi
9197 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Kwi, 2014, 20:02:08
wysłana przez Orange