Autor Wątek: Czy już czas na 7-stringa ?  (Przeczytany 17923 razy)

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
O kur...

Bandit - facepalm poszedł tylko z jednego powodu. I opisali go powyżej Musza i Niedziak. Chodzi o Floyda, którego autor tematu ma w obecnej gitarze, a przy którym to przestrajanie się jest co najmniej upierdliwe. I nie, nie hejtuję pomysłu 6stki w B - sam tak robiłę mając poprzednie wiosło (ze stałym mostem!).
Pomijam już fakt, że rozmijasz się z tematem - gość pyta, czy poradzi sobie na siódemce po 2 latach gry na wiośle, a ty mu wbijasz z pomysłami przestrojenia wiosła do B, dorabiasz całą filozofię a propos strun, o hejcie nieistniejącego hejtu nie wspomnę... A, no i proponujesz facetowi rozwiązanie sensowne do jednego stroju (jakoś nie widzę grania w E na 13-70...), tymczasem facet chce pograć zarówno trochę niżej, jak w E (szkoła).

Wiesz jak to wygląda z twojej strony?
Spoiler


Poza tym nie rozumiem tych, którym nie podoba się ten pomysł. Nie masz hajsu/nie używasz najcieńszej (bo zwyczajnie "srasz na pedalskie solówki" (:D niektórzy grajo tłuste riffy i tylko w tym siedzo) to przestrajasz, dodatkowo masz mniej brudu przy nagrywkach czy koncertach.

@edit: a, no i logicznie rzecz ujmując E std masz po prostu strunę wyżej, żeby była jasność...

Przykładowo:
Ziomek z zespołu planuje kupić ósemkę żeby przestroić do drop F a ja kupie pręty. Po co mam mieć 3 niepotrzebne struny? Kwestia do przemyślenia, ale to jest taka moja opcja nad którą się zastanowię.

Ogólnie mentalność niektórych tutejszych forumowiczów mnie rozpierala. Nie podoba się coś to lepiej wkleić facepalma albo napisać że chujowe, zamiast napisać, że chujowe i zdrowo to uzasadnić. Na prawdę każda opcja, nawet kontrowersyjna ma jakieś swoje plusy.

To sobie nie rozum. Twój problem. Powiedz mi GDZIE Hejtosek napisał, że nie ma hajsu, że sra na pedalskie solówki etc - bo mnie to się wydaje, że pytał w ogóle o coś zupełnie innego. Zresztą - zarówno słowo "forum", jak i "dyskusja" koligują w pewien sposób ze słowem "subiektywizm" - mam prawo do odmiennego zdania, i chuj.

A co do mentalności... Mnie się wydaje, że to jednak TY nie uzasadniłeś sensownie swojego zdania (kolejny raz pominę fakt braku powiązania twoich wypowiedzi z meritum...), w dodatku masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.

Edyta:

Ja nie piszę o ciągłym przestrajaniu (tylko nastrojeniu w B std) więc Twoje argumenty są inwalidami :D Napisałem też co do ruchomych mostków.

INTERNET FIGHT!!!111111111111 XD

A autor tematu pisze, że w szkole gra w E, a w domu chciałby niżej, a ty mu proponujesz, by grał tylko w B.......... Zastanów się o czym piszesz.
« Ostatnia zmiana: 23 Gru, 2012, 15:58:09 wysłana przez Dun »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
3124 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Cze, 2015, 19:05:02
wysłana przez maarioo
0 Odpowiedzi
1533 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Cze, 2015, 11:30:06
wysłana przez Stachu
7 Odpowiedzi
9516 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sie, 2015, 18:33:19
wysłana przez vastio
12 Odpowiedzi
4285 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Kwi, 2016, 01:15:07
wysłana przez inches666
23 Odpowiedzi
4407 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2022, 19:49:55
wysłana przez SolarisP