Autor Wątek: Nadszedł czas na pierwszą 8mke?  (Przeczytany 9328 razy)

Offline GhostAT69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Nadszedł czas na pierwszą 8mke?
« 09 Sie, 2015, 13:10:52 »
Joł!
Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie 8mka.
Jako, że w moich pięknych okolicach nie mam opcji ogrania niczego zostało mi tylko polegać na opiniach innych.
Szukam harfy w okolicach 2000zl może z lekka wiecej jesli bedzie warto.
Jedyne opcje które brałem pod uwage to Damien, Rgir28 i Rg8.
Co do rg8 mam obawe po obmacaniu rga7, które było delikatnie mówiąc "słabo" wykonane. Co do reszty nie miałem styczności, obmacywałem jeszcze omena 7, 6 i chyba c7 to były dużo lepiej wykonane niż rga7.
Na tą chwile siedze w Edynburgu więc może uda mi sie coś obmacać chociaż do tej pory znalazłem kilka siódemek średnio wartych uwagi.
W tej chwili gram na Dka7 które jest dla mnie zajebiście wygodne ale chciałoby sie zejść niżej niż a# :)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
RG8 trochę loteria i trzeba wymieniać pikapy, na Schectera 8mce nie grałem. Jak masz opcje bierz RGIR28, tam nic zmieniać raczej nie trzeba ;)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline koperkovsky

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
  • Sikalafou
    • Koperkovsky
Schecter! a konkretnie Blackjack C-8. IMO najwyższa półka właściwie sama gra :) trochę ciężka ale poza tym miód :)
Cenowo gorzej bo za 2.000 ciężko wyłapać ale warto zainwestować :)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Schecter! a konkretnie Blackjack C-8. IMO najwyższa półka właściwie sama gra :) trochę ciężka ale poza tym miód :)
Cenowo gorzej bo za 2.000 ciężko wyłapać ale warto zainwestować :)

Lol, po ograniu zgadzam się tylko z tym, że ciężka, widać nie było to kwestią egzemplarza.

nikodem977

  • Gość
Polecam rozejrzeć się za Deanem RC8x. Fajnie wykonane jak na ten hajs, wygodne, nie za ciężkie.

Offline GhostAT69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Gralem na rgir27 to calkiem fajne wioslo, nie bylo zadnych wiekszych bubli i brzmialo tez dosc fajnie.
Co do blackjacka to nie widzialem zadnej uzywki ostatnimi czasy, a dean do tej pory zaden mi nie podpasowal wiec na ta chwile widze kilka opcji rgir, damiem, hellraiser, blackjack. Sa jeszcze jakies esp ale nigdy zadne mi nie siadlo z tych co macalem

Offline ma95

  • Gaduła
  • Wiadomości: 149
Damieny elite są zajebiste, a mozna dosyc tanio wyrwać w porównaniu do blackjacków czasem. Hellraiser w miarę ale za ciepłe wiosło niestety, muł w chui.
Czerwona dziewczynka przekrojona na krzyż
Czemu ty jabłuszko krzywo na mnie patrzysz ?

Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301
grałem na jacku 8 strunowym z serii js. i kufa o dziwo jakie to wygodne.dostęp do strun zajebisty niezależnie od tego czy gramy na 5 progu czy na ostatnim . gadało to na stockowych pickupach powiedzmy że spoko . ciekawi mnie jak wyższe serie jacka 8 strunowego

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
9737 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Gru, 2011, 10:31:03
wysłana przez RockSpeaker
62 Odpowiedzi
16160 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2013, 21:11:14
wysłana przez vlamnick
12 Odpowiedzi
4027 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Kwi, 2016, 01:15:07
wysłana przez inches666
17 Odpowiedzi
3782 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lip, 2017, 20:43:31
wysłana przez niedziak
23 Odpowiedzi
3522 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2022, 19:49:55
wysłana przez SolarisP