Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1765275 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 840
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #4875 05 Lis, 2012, 23:05:23 »
Zainwestowałem w ledy i od dziś oświetlenie kuchni będzie kosztowało mniej, dokładnie... 10x!
Częstotliwość zacinania się, rozlewnia, syfienia, tłuczenia naczyń i własnych zębów za to wzrośnie 10x. Nie polecam, przerabiałem u siebie w pokoju LEDy (dwa kinkiety po 3 "żarówki") i wytrzymałem rok - w końcu jednak już do przesady mnie wkurwiał wybór między półmrokiem a zupełnie wyłączonym światłem.

Dobry człeku: myję naczynia prowadząc z synkiem dyskusję na temat przewagi Ninjago nad Gormiti, lewą półkulą dyktuję Przyszywanej (córka) odpowiedzi z fizy na poziomie gimnazjum, szyszynka wespół z blaszką czworaczą każe mi jeszcze wyłączyć nadmiar światła w łazience, lewa noga kopie z synkiem balonik, prawe oko kontroluje zawartość skwierczącej patelni z obiadem na jutro, lewe oko sprawdza, czy synek może jeszcze iść jutro w tych spodniach do przedszkola, gdzieś w tle mózg wirtualnie analizuje zawartość lodówki, czy nic nie potrzeba, czy nie zapomniałem nagrać "M jak Miłość" dla żony (obejrzy jak wróci), czy jest piwo na wieczór, co napisać klientom pytającym o kosmiczne opcje w Skervesenach, czy młodej nie kończy się ważność miesięcznego... Zwykły wieczór u ojca, co sam prowadzi dom. Może niektórzy mają problem z jednoczesnym oddychaniem, siedzeniem i metabolizmem, ale...



;)
Paczki z głów!