Autor Wątek: Jaki sprzęt do mieszkania?  (Przeczytany 19250 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Jaki sprzęt do mieszkania?
« Odpowiedź #25 08 Paź, 2012, 13:15:57 »
A słuchajcie, bo szperam po necie, forach i różne pomysły ludzie mają. Mianowicie jest jeszcze inny sposób cichej gry z zachowaniem analogowego ''lampowego'' toru sygnału, czyli realne preampy w kostkach takich firm jak np. Tech 21, AMT, Radial, Blackstar HT. Ciche granie możliwe z użyciem wyjść symulacji głośnika, czyli wystarczy odsłuch szerokopasmowy. Co o tym myślicie? Zagra to chyba realniej niż cyfra POD HD, GT10 ? Warto tak się bawić? :)

Panie, kombinujesz Pan. A jak życie pokazuje, na takim kombinowaniu się często źle wychodzi. Ale to ty na tym źle wyjdziesz, więc droga wolna.

Co to znaczy kuffa realniej? Znowu cię na pierdolenie kocobołów wzięło? :)

Chcesz analoga, to weź analoga i nie zawracaj dupy. Staram ci się jedynie przekazać że "analog wiosny nie czyni".

Złe próbki znajdą się zapewne każdego sprzętu, bo żaden gear ci nie pomoże jak chuja umiesz - potencjał urządzenia pokazują te dobre.

Przykład:



i próbka która urywa dupę i pokazuje już w jakimś stopniu co ten amp potrafi:



Której próbce uwierzysz?

A teraz POD HD:



Można?
Można.

Stary, chcesz słuchać matołów z różnych for, to proszę. Tylko weź pod uwagę że większość z nich nie miała styczności ze sprzętem o którym się wypowiada, albo są zbyt ograniczeni i zaślepieni blaskiem mitycznej i antycznej "lampy".
Ja Ci powiem tak - słyszałem masę gratów analogowych które brzmiały jak gówno - żadna lampa czy brak cyfry im nie pomogły.

Moja ostatnia rada, skończ pierdolić - idź, pograj i wybierz. Gusta są różne, więc nikt nie zdecyduje za ciebie.
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
3233 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2011, 12:07:54
wysłana przez coin777
10 Odpowiedzi
5865 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Paź, 2011, 11:26:13
wysłana przez p0ison
23 Odpowiedzi
7589 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2017, 23:02:59
wysłana przez OMSON
4 Odpowiedzi
1935 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Paź, 2022, 15:23:19
wysłana przez Orange
13 Odpowiedzi
3610 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2024, 20:20:27
wysłana przez Meliton