Autor Wątek: Przedwieczny powstaje czyli cos dla tych którym nie ilość ale grubość pasuje  (Przeczytany 66581 razy)

Offline heartquake

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 40
Dude, musisz w tak rażący sposób dobijać do tych 50 postów?
Korzystam z wolności słowa. Gdybym cmokał i piszczał z zachwytu, nie raziłoby, prawda?

A tobie co do tego? Zamów sobie inną jak ta ci nie leży.
Forum dyskusyjne  :kissmyass:

To tylko stary zboczeniec estetyczny z pigmeja, słynący z przedkładania swoich wyuzdanych fantazji wizualnych nad wartości użytkowe
Poprawiłę. Wartość użytkowa, jak i estetyczna przeszczepionego murzyńskiego nosa na główce pozostaje, jak dla mnie, nierozwiązaną zagadką.

a wiesz, mnie właśnie ten czarny chuj urzekł był, wersja aryjska mi nie robiła ;D
Tym lepiej, bo to ty płacisz, nie ja, rajt?

masz jakiś inny pomysł na główkę? przy założeniu, że struny przechodzą przez siodełko na wprost, i że długość strun za siodełkiem ma być jak najmniejsza - co od razu dyskwalifikuje wszystkie główki in-line, hokeje i takie tam.
Nie cierpię hokejów w basach. Na ten widok dostaję małpiej kurwicy, drgawek i gałki oczne chowają mi się do dupy.

Ale po co stawiać założenia które nie mogą być spełnione?
Struny na siodełku muszą się zginać (jak dziób pingwina) tak czy siak.
A jeśli długość strun za siodełkiem ma być najmniejsza, to się, kurwełę, dekapituje.
Nie na darmo w słynnych singlecutach znanej amerykańskiej firmy, główki same odpadają, gdy się za głośno pierdnie.
gg: 7450270

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
58 Odpowiedzi
38198 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2010, 12:11:23
wysłana przez MrJ
39 Odpowiedzi
16268 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2010, 16:42:13
wysłana przez Dexterek
4 Odpowiedzi
1755 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2012, 15:05:34
wysłana przez indabrain
2 Odpowiedzi
1377 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2012, 14:53:20
wysłana przez Orange
8 Odpowiedzi
2663 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2013, 20:27:34
wysłana przez Pneumonia2