Autor Wątek: Przedwieczny powstaje czyli cos dla tych którym nie ilość ale grubość pasuje  (Przeczytany 66353 razy)

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
okejka, cały ten komiks jest zajebisty ;D

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Czas na krok naprzód.



i mały face lifting




no i zapomniałem kabelka zeby ciut wincy pokazac. Ale co sie odwlecze to nie uciecze ;)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Ale "the toys go winding down" na tym pięknie zabrzmi :tak:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Sie kabelek znalazł :P




Top wyslifowany, czeka na klejenie do całości



Most dotarł a strunochwytnik :P bedzie umieszczony inaczej



Ciekawe co z tego wyjdzie :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Paczki z głów!

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Nazwijcie to wiesło ''Hello Ktulu'', co? :D
synkopy to guwno

Offline heartquake

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 40
Ta główka wygląda jak czarny fiut wystający z białego rozporka. Jest brzydsza od dziobatej ibanezowej, co samo w sobie jest nie lada osiągnięciem. Czymam ciuki za pierwszy skervesynski bass.
gg: 7450270

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Ta główka wygląda jak czarny fiut wystający z białego rozporka. Jest brzydsza od dziobatej ibanezowej, co samo w sobie jest nie lada osiągnięciem. Czymam ciuki za pierwszy skervesynski bass.

Dude, musisz w tak rażący sposób dobijać do tych 50 postów?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Ta główka wygląda jak czarny fiut wystający z białego rozporka.
Głodnemu hlep na myśli.
Spoiler
synkopy to guwno

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Ta główka wygląda jak czarny fiut wystający z białego rozporka. Jest brzydsza od dziobatej ibanezowej, co samo w sobie jest nie lada osiągnięciem. Czymam ciuki za pierwszy skervesynski bass.

A tobie co do tego? Zamów sobie inną jak ta ci nie leży.

@commelina jak zwykle bardzo piątka. :P
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
a to ten mostek będzie tak od tyłu?
i always go full retard

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
@Trzynasty, nie spinaj się. To tylko stary zboczeniec estetyczny z pigmeja, słynący z przedkładania swoich wyuzdanych fantazji wizualnych nad wartości użytkowe, tak więc spoko ;) Trza siem przyzwyczaić :D
synkopy to guwno

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Wszystko kwestia gustu :) Jako regularny bassman widziałbym tą główkę z cyckiem do dołu i bez tej wstawki palisandrowej. Ale ja generalnie wole estetykę minimalistyczną (np nie połączyłbym koszulki w paski i spodenek w kratę, a do krótkich bojówek zawsze zakładam stopki itd.) Ale co kto lubi...  :headbang:

Edit:

Spojrzałem na początek tematu - czyli cycek będzie w dół jednak (dla mnie ok, tylko ta wstawka nie bardzo w takim razie - jakby zanurzona w stolcu) :)
Całkiem fajny single-cut się szykuje. Moim zdaniem dolne skrzydło trochę za bardzo wywinięte, natomiast główka trochę ma za małe proporcje względem body...
« Ostatnia zmiana: 21 Cze, 2012, 13:37:43 wysłana przez OMSON »

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Wszystko kwestia gustu :) Jako regularny bassman widziałbym tą główkę z cyckiem do dołu i bez tej wstawki palisandrowej. Ale ja generalnie wole estetykę minimalistyczną (np nie połączyłbym koszulki w paski i spodenek w kratę, a do krótkich bojówek zawsze zakładam stopki itd.) Ale co kto lubi...  :headbang:

Myślę, że załozenie koszulki w paski a spodenki w krate podpada pod brak estetyki W OGÓLE. Tak samo długie skarpety do 3/4 spodni.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Mnie bardzo pasuje estetyka tego gatunku (jeśli chodzi o kształt, myślę że jest bardzo proporcjonalny i z gustem):


Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Pany dajcie spokój hart quejk :P musi bo inaczej sie udusi, jak nie dojebie to bedzie biedaczek chodził z uczuleniem.
heartquake mam głęboko w dupie co to Tobie przypomina i im bardziej głupio bedzie się Tobie kojarzyło tym większą radość mi to sprawi :P ;D

W moim poczuciu estetyki powyższy kształ nie ma polotu i lekkości jest jakby ociężały a i nad proporcjami mocno bym dyskutował. Ale tez dlatego pewnie nie ma brzydkich kobiet .... jeno czasem wina brak.
A tak w ogóle o gustach sie nie dyskutuje . Ale jak rozumiem musiałeś swój zaznaczyć ;)
« Ostatnia zmiana: 21 Cze, 2012, 13:52:25 wysłana przez commelina »

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Myślę, że załozenie koszulki w paski a spodenki w krate podpada pod brak estetyki W OGÓLE. Tak samo długie skarpety do 3/4 spodni.
Chyba że białe. ;)
Suto wędlin kładź na chleb

Orange

  • Gość
eee tam czepiasz się.

A główka wcale nie podobna do Ktulu.


Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Przepraszam, ale innej główki niż ta, sobie nie wyobrażałem w tej klasie instrumencie...


Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero

heartquake mam głęboko w dupie co to Tobie przypomina i im bardziej głupio bedzie się Tobie kojarzyło tym większą radość mi to sprawi :P ;D


To może? ;)


Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
heartquake mam głęboko w dupie co to Tobie przypomina
A ja myślę, że byś jednak nie chciał ;)
Przepraszam, ale innej główki niż ta, sobie nie wyobrażałem w tej klasie instrumencie...

( Obraz usunięty.)
Przeca to zrzyna od blackata je. :D
synkopy to guwno

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Co by nie było heartquake ładnie rozruszał temat :P

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Omson - przecież piszę, że inline nie wchodziły w grę ;D
a od estetyki Fodery świadomie starałem się odejść. jarają mnie główki w basach Carla Thompsona już bardziej, ale starczy, że Jacek Kobylski czerpie natchnienie z CT garściami :)

Ale tak generalnie - to co Cie obchodzi co napiszą Ci inni!? :D To Tobie ma się podobać i już! Ja oczywiście mogłem napisać, że zajebiście super i wszystko mi się podoba - ale z natury nie jestem dwulicowym chujem :D Napisałem jak ja to widzę, bo to wolne forum i sami to publikujecie - poczułem przyzwolenie do wyrażenia opinii... ;) A tak poza tym, trzymam kciuki kolego i ciesze się, że Ty jesteś zadowolony!

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
a to ten mostek będzie tak od tyłu?
tja. struny będą zaczepiane od dupy strony :)

A nie chcesz patentu Trabena? ;)

http://www.trabenbass.com/chaos_bridge.php

Ja sobie zakupiłem stosowny blok aluminium, co by zmodyfikować lutniczy bas... Muszę się tylko zmobilizować z podesłaniem go twórcy. ;)
« Ostatnia zmiana: 21 Cze, 2012, 14:14:10 wysłana przez OMSON »

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nie nie chcemy tego rozwiązania. Wszelkie przemyślenia zostały wprowadzone w zycie i jakiekolwiek rady i porady niestety nie bedą uwzględniane, nie mniej bardzo dziękujemy za wszelkie sugestie z których na pewno nie omieszkamy nie skorzystać :P

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
58 Odpowiedzi
38113 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2010, 12:11:23
wysłana przez MrJ
39 Odpowiedzi
16124 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2010, 16:42:13
wysłana przez Dexterek
4 Odpowiedzi
1753 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2012, 15:05:34
wysłana przez indabrain
2 Odpowiedzi
1354 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2012, 14:53:20
wysłana przez Orange
8 Odpowiedzi
2655 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2013, 20:27:34
wysłana przez Pneumonia2