Autor Wątek: Przedwieczny powstaje czyli cos dla tych którym nie ilość ale grubość pasuje  (Przeczytany 66357 razy)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
A ta deszczóla pod strunami to co to jest bo w płytkę nie ładne????????

lepiej moc oprzec palce na srodku jesli taka potrzeba zajdzie a nie miec tylko do wyboru albo na jednym albo drugim przetworniku. W roznych pozycjach masz inne brzmienie chocby z paluchow.

Jeśli chodzi ci o tę deskę pomiędzy pikapami, to basiści często lubią mieć na czym opierać palce ;) Czy tam jakoś to w niektórych technikach gry wykorzystują.
Poprawcie mnie, jeśli się mylę...

Dobrze wacpan prawisz!
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Mam nadzieję, że to tylko złudne wrażenie, że nie założyłeś flat woundów?
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Hym, bo jak dla mnie - flatwoundy to jedyne struny, ktore wydobędą piękno brzmienia bezprogowca. Ale jak widać - to kwestia gustu. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Mam nadzieję, że uda nam się niedługo spotkać na piwko i przy okazji oglądnięcie tytułowego bohatera.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Orange

  • Gość
Pacz Amanita, znalazłęm coś, co ci do gitary będzie pasować:
Spoiler

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
W sobotę odwiedziłem brodatego właściciela tego instrumentu i powiadam Wam, że ten bas jest zaiście zajebisty. Na temat wykonania nie będę się rozpisywać, bo wszyscy wiemy o jakości Skervesenów, a jedyną rzeczą do jakiej można się przyjebać, to niezamontowane strap locki ;)

Cała konstrukcja, a przede wszystkim kształt korpusu, jest świetnie przemyślana. Przedwieczny idealnie leży 'na grajku' w każdej siedzącej pozycji i nie leci w żadną stronę jeżeli się go najnormalniej w świecie przestanie trzymać.
Co do doboru drewna, jak powiedział mi właściciel to priorytetem była selektywność i udało się. Amanita pograł mi kilka motywów od panocków m.in. z Primus oraz Tool i cholera, to gra tak kurewsko zajebiście, że sam bym zamówił kopię, ale praworęczną gdyby mnie było stać ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
jedyną rzeczą do jakiej można się przyjebać, to niezamontowane strap locki ;)
Przecież właściciel życzył sobie wiesło stforzone do grania na siedzonco, wienc o co kaman? :D ;)
synkopy to guwno

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Zatem pakuj Waść czerwoną taśmę izolacyjną i wbijaj Pan. Dokończymy dzieła nekromancji Któlu :)
synkopy to guwno

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
I zrób porządek z kolem od pickupów zeby sie taki bezpieczny nie czuł. Trzeba te bedzie odesłać i znowu bedzie chryja.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
58 Odpowiedzi
38116 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2010, 12:11:23
wysłana przez MrJ
39 Odpowiedzi
16125 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2010, 16:42:13
wysłana przez Dexterek
4 Odpowiedzi
1753 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2012, 15:05:34
wysłana przez indabrain
2 Odpowiedzi
1356 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2012, 14:53:20
wysłana przez Orange
8 Odpowiedzi
2655 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2013, 20:27:34
wysłana przez Pneumonia2