Autor Wątek: Nowy grat - Bogner Uberschall  (Przeczytany 12126 razy)

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337
Odp: Nowy grat - Bogner Uberschall
« 21 Paź, 2008, 13:40:38 »
Ty weź napisz który najlepiej brzmi, a nie o jakichś guziczkach i nie zapomnij, że miałes porównać Bognera i SE z 5150!

Nie ma najlepszego, kwestia gustu. Lubie przester z 5150, nawet bardzo lubie, ale ilosc wad i brak uniwersalnosci dla mnie ten wzmacniacz wykluczają.

Bogner ma najgorsze probki w necie jakie mozna miec nawet na stronie producenta brzmia jak kupa, nie ma co sie szczypac, zreszta ktos moze to przestowac na paczce mesy i miec zdanie ze ten wzmacniacz to kicha. Ale to juz tej osoby problem.

Teraz Boguś jest u Radka i jego mozna pytac o mozliwosc ogrania, u mnie mozna SE przestowac, od czasu do czasu bo z tym kiepsko.

Cena nie jest wyznacznikiem pieca kiedys mialem mese i zamienilem na sporo tanszego savage i gralem ze 2 lata (najdluzej z wszystkiego co malem) i savage jest i byl zajebisty ale ogralem tez sporo innych headow i dalej savage byl najlepszy co nie oznacza ze mega idealny i bez wad.
Z czasem utwierdzilem sie ze bardzo lubie brzmienie lamp EL34 a tego do savage nie wsadze. SE ma pełna obsluge midi, EL34, i pare jeszcze innych zajebistych bajerow ale to dalej savage na sterydach wiec majac siano zaminilem
i jestem mega kurewsko zadowolony.
Idac tym tropem tez moge zaznaczyc mega male niuanse ktore chcilbym zeby byly jednak inaczej. ale w porwnaniu do innych headow deklasuje wszystko.
Bogner sam przester ma poprostu zajebisty. To piec dla ludzi lubiacych prostote, a ja lubie ta szaloną ogromną uniwersalność. Jakby Bogner zrobil cos tak szalonego ja engl z SE to napewno przygarnał bym na pare tygodni na testy.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
27 Odpowiedzi
10341 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Lis, 2008, 12:11:03
wysłana przez Owczur
10 Odpowiedzi
12429 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Mar, 2010, 19:19:44
wysłana przez Wachu
8 Odpowiedzi
5292 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lis, 2012, 11:51:48
wysłana przez Olcha
35 Odpowiedzi
15021 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2013, 11:02:08
wysłana przez ChopZeWsi
3 Odpowiedzi
2361 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2014, 10:46:39
wysłana przez Bjørn