Autor Wątek: Nowy grat - Bogner Uberschall  (Przeczytany 12110 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Nowy grat - Bogner Ubershall
« 20 Paź, 2008, 09:23:23 »
Ano, mistrzostwo :)  co prawda raczej malo universalny wzmak, bo ma czysty i przester(w sumie jest to cos wiecej niz przester :)) i jakies krancze wchodza w gre jak sie operuje volume w gicie na kanale przesterowanym (czystego nie da sie zkranczowac). Porownujac z zestawem kumpla (paka engla na V60 thunder i POD jako preamp) mialo sie wrazenie ze kiedy gra on gra jedna gitara, a kiedy ja - dwie.
Jestem swiadom ze narazie mam efekt wow i to jak cholera, ale jeszcze sie nie zdarzylo zeby wzmak sprawil ze mi szczena opadla.


No i z kapela rzecz naprawde fajna, kazdy gral swoim pasmem, nie bylo dudnienia(jak w przypadku DR) i przy ustawianiu brzmienia nie trzeba bylo miec czegos, kosztem czego innego. Slyszalem sie jak nigdy, a suka byla niesamowita.


Co do opisu brzmienia i tego jak sie ma do 5150 to powiem tak, ten wzmak ma cos z szybkosci 5150, tak naprawde brzmienie to jest cos pomiedzy 5150, mesa DR i jcm 800. Ciezko to opisac, ale jedna sprawa mnie mile zaskoczyla, dol dziala jak karabin, slychac kazdy przebieg i kazde przytlumienie. w mesie bylo takie Duuuum przy czyms czybkim, a tutaj jak karabin normalnie, ale masa i ciezar sa ogromne.

Oczywiscie ta konstrukcja nie wszystkich zadowoli, bo jak wiadomo, tutaj idzie o gust, ale w moje gusta Bogner wpasowal sie idealnie.

Skar:  jakos sie ustawimy stary ;)


Przemek: ano ciulalem, i to caaala probe ;) wzialem nawet Uv-ke zeby porownac, ale gralo tot tak ze jej nawet nie podpialem. Nosz w morde, idealne polaczenie. Wiesz czym musze sie pochwalic , ale jescze fotek nie zrobilem 
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
27 Odpowiedzi
10341 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Lis, 2008, 12:11:03
wysłana przez Owczur
10 Odpowiedzi
12429 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Mar, 2010, 19:19:44
wysłana przez Wachu
8 Odpowiedzi
5292 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lis, 2012, 11:51:48
wysłana przez Olcha
35 Odpowiedzi
15021 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2013, 11:02:08
wysłana przez ChopZeWsi
3 Odpowiedzi
2361 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2014, 10:46:39
wysłana przez Bjørn