Autor Wątek: Wypożyczalnia efektów  (Przeczytany 26536 razy)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 456
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
Odp: Wypożyczalnia efektów
« Odpowiedź #25 24 Kwi, 2012, 12:57:12 »
Ok, rozumiem, ale nasuwa się pytanie - po co w takim razie testować coś co jest trudno dostępne lub prawie niemożliwe do kupienia? :D Zejdźmy troszkę na ziemie, tym bardziej, że potencjalnych osób jest naprawdę mało - pierwszy lepszy żółtodziób nawet nie słyszał o takich markach, natomiast osoby bardziej pro mają swoje źródła jeśli chodzi o testowania sprzętu. Poza tym w sytuacji gdy ktoś ma przeznaczone 400zł na efekt to i tak nie pozwoli sobie na wypożyczenie 3 czy 4 modeli, bo nie ma na to zwyczajnie kasy.
Ok, rozumiem, ale nasuwa się pytanie - po co w takim razie testować coś co jest trudno dostępne lub prawie niemożliwe do kupienia? :D

Według mnie to zdanie jest nielogiczne.
To przeczytaj post youshy'ego. :facepalm: Zrozumiały dla mnie jest trudny dostęp do "butikowych zabawek" i pieprzenie się ze wszystkimi "duperelami związanymi z przesyłką" stąd moje pytanie po co w ogóle zaprzątać sobie głowę czymś co jest trudne do nabycia. Co w tym nielogicznego?

Jak dla mnie Cygan nie patrzy na żółtodziobów (mogę się mylić w tym momencie, proszę nie besztać i mieszać z błotem :) ) tylko na osoby, które twardo wiedzą, czego chcą tylko jeszcze nie wiedzą od kogo. Taka osoba, która jeszcze nie wie, czy chce ładować kasę w Cornfordy, Dumble i kostki w seriach 10 na cały świat kupi sobie Bossa i Digitecha i będzie szczęśliwa.

Po co testować jak coś jest trudne do kupienia? Dlatego, że jest to trudne do kupienia. Co mam na myśli - wolałbym wydać jakąś sumkę żeby przetestować Empressa Super Delay z Mad Professorem i jeszcze EHX'em, żeby później wiedzieć czy mam władować kasę w to i wydać ją (np. właśnie u Cygana), czy nie. Nie odbierz tego źle grz_ost, ale widzę, że Tobie do szczęścia nie jest dużo potrzebne, a na pewno nie butikowe efekty :) (nie dissuję tutaj, po prostu zazdroszczę podejścia) Ja zaś pałuję się takimi trudno dostępnymi kosteczkami, tym bardziej jak najpierw ktoś wmówi mi że w paśmie 666hz-966hz robi cuda a za pomocą małego switcha w środku przesuwa to o ćwierć herza w górę, a później będę miał możliwość sprawdzenia to na swoim sprzęcie i powiedzieć - cholera, ma rację! - albo - co on pierdolił... Jeszcze jak wiem, że ściągnięcie tego, to nie jest bułka z masłem, to tym bardziej bym się cieszył, że ktoś odwala za mnie brudną robotę a i jeszcze, za małą opłatą, wypożycza mi daną kostkę żebym się nią pobawił.

Powtórzę się jeszcze raz i powtórzę jeszcze raz to, co napisał Cygan w swoim poście:
Cytuj
To ma być butikowa, ekskluzywna wypożyczalnia dla ludzi, którzy wiedzą czego chcą ale nie mieli tego nigdy w swoich rękach.
Mamy kogoś, kto w Polsce nam załatwia takie fajne kosteczki i jeszcze płaczemy, że źle, że za drogo. Taka nasza mentalność, tego nie zmienimy. Ja się tam cieszę z takiego pomysłu :D

W każdym razie, podsumowując - ja się piszę, bo wiem czego chcę i jestem w stanie najpierw wydać jakąś kasiorę na to, żeby przetestować sprzęt a później go ewentualnie kupić.


Z próśb i pytań do Cygana:
prośba - stań się dystrybutorem Dr. Scientist proszęproszęproszę!
pytań - nie myślałeś nad takim czymś, żeby dla tych, którzy testują/wypożyczają jakaś kostkę zrobić później jakąś zniżkę czy np. buziaka jak im się dana kostka spodoba i zachcą mieć ją w swoim gejboardzie (tak, tak, mówię tu szczególnie o sobie :D) ? ;)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
10364 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lip, 2009, 16:19:25
wysłana przez Dale Cooper
29 Odpowiedzi
11049 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sty, 2010, 17:40:10
wysłana przez Wilk
Szum z efektów?

Zaczęty przez jelion Efekty

6 Odpowiedzi
7811 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2010, 08:18:27
wysłana przez shitol
2 Odpowiedzi
3238 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sie, 2013, 16:49:16
wysłana przez Porkez
12 Odpowiedzi
4628 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2016, 16:46:15
wysłana przez Dale Cooper