Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 178675 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Spokój mi tam z podpowiedziami z GoT! bo się wkurwię i zrobię wam



;D

PS. Obejrzałem sobie



I tak - jest dobrze, nawet bardzo dobrze, ale właśnie po takich serialach jak w/w GoT nie wiem czy jakikolwiek będzie idealny. Ten mógłby, ale nie jest. Why? Jest oparty na realnej historii anglii XII wieku, więc za dużo nie da się zmienić, a to wprowadza pewne ograniczenia. Chociaż bywa że nawet te są traktowane dośc swobodnie, przykład: Henryk I naprawdę pomarł przeżarłszy się minogami ;D co jest w sumie detalem, ale np. Stefan nie był opętany, tylko po prostu nieudolny, itp.
Do tego kilka postaci ni stąd ni zowąd ginie, jakby autor nie wiedział co dalej z nimi zrobić (nie napiszę jakie!), a bunt przeciwko "tej złej postaci" nie zaczyna się po mordach, gwałtach i latach bezprawia, tylko "płomiennej przemowie". Dobrze że nie prezydenta USA :facepalm:

Ale i tak polecam obejrzeć, zwłaszcza dla tych co wierzą że kościół jest / kiedykolwiek był cacy :devil:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.