Autor Wątek: Lootnick vs RAN Guitars  (Przeczytany 28422 razy)

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Odp: Lootnick vs RAN Guitars
« Odpowiedź #25 16 Sty, 2012, 18:40:49 »
c) żeby zamówić cokolwiek trzeba wiedzieć czego się chce, żeby wiedzieć czego się chce trzeba to wypróbować - jeśli chcesz wiedzieć jak brzmi 27'' w stroju C to znajdź taką gitarę i ograj (Temat: Ogram dam ograć!!!). To samo z floydem.
Potwierdzam. Ja myślałem ponad 5 lat, ogrywając w międzyczasie sporo różnego sprzętu aby wyrobić sobie własne zdanie na temat różnych rozwiązań konstrukcyjnych, zanim zdecydowałem się wystrugać swojego badyla. Zważywszy na to, jak mi się teraz na nim gra, ani trochę nie żałuję tego czasu. Pierwsze pomysły często bywają najlepsze ale każdą teorię trzeba sprawdzić w praktyce.
Pierwszy pomysł: gitara będzie z mahoniu. Ograłem kilka wioseł z mahoniu i mi się odechciało.
Drugi pomysł: kanapka z wieloczęściowym gryfem. Pograłem na gitarach z 2-3 kawałków oraz na tych z topami i już wiedziałem, że wolę te pierwsze. Pograłem na kilku laminatach od ibanola i odechciało mi się takich gryfów.
Trzeci pomysł: NTB. Pograłem i stwierdziłem, że bolt-on bardziej mi leży.
Czwarty pomysł: Może tym razem kahler zamiast floyda? Eeee tam, floyd sprawdza się w boju, więc na chuj mam kombinować? I podobnie podszedłem do reszty specyfikacji, łącznie z menzurą, którą najpierw chciałem wydłużyć ale pograłem na 7kach z normalną i stwierdziłem, że nie ma takiej potrzeby. I jak się potem okazało zupełnie słusznie. Jakoś lepiej mi się podciąga na 25,5 niż 27'' :P
synkopy to guwno

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
21871 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2008, 17:32:37
wysłana przez neyoam
34 Odpowiedzi
36439 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Maj, 2010, 14:30:27
wysłana przez youshy
90 Odpowiedzi
37716 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Sty, 2012, 22:53:12
wysłana przez Leon
NGD Lootnick Clockwork

Zaczęty przez Jimmie « 1 2 3 » Custom shop

64 Odpowiedzi
39764 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lut, 2013, 18:19:49
wysłana przez wiaderny
19 Odpowiedzi
20831 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Lip, 2018, 11:45:36
wysłana przez OMSON