Autor Wątek: NGD Mayones Setius GTM-6 in Graphite Burst  (Przeczytany 25868 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Jakby coś się stało i padło mi na musk, to przy puszczaniu swojego cuda będę o Tobie pamiętał ;)

Dzięki, ale za sprawą Setiusa już mi przeszło. Zaokrąglony kształt korpusu wynagradza mi tę Jackową główkę :)

No sam sex. Coś nam się Majonezowo robi na forum. Gdzie wszyscy hejterzy się pochowali? :D

Bulb ich nawrócił :D

Oba Setiusy mi robią, ale grafitowy jest IMO ciut ładniejszy. Wydaje mi się, że ma lepiej top spasowany.
O, toto, dokładnie. Też mi się tak wydaję, ale to wzrok już nie ten i w ogóle.

Mnie też się tak wydaje ;)

Śliczny Mayonesik ;)

Teraz to Mayonesik Kielecki :)

Tak z ciekawości - w Setiusach klon na topie to fornir czy normalny top?

Gruby klonowy top, widać to w cavity pickupa. Fajnie to rozegrali z bindingiem, rzadko kiedy się widzi taki wysoki. Dzięki temu mogli pogodzić gruby top z obindowaniem - me gusta.

Tak. Chociażby jak Jackson Soloist (i nie mówię tu o importach, tylko o produkcji juesej). A przecież kosztuje trochę więcej.

Poza tym z tego co pamiętam, absolutnie wyjebany custom Sinnera miał również fornir a nie top. Stąd moje pytanie.

j.w.

BTW. skąd masz to info, bo nic nie mogę znaleźć w postach Sinnera o jego Setiusie?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cytat: Wuj Batman
Gryf jest mahoniowy, ale na główce jest jesionowa klonowa nakładka, czyli matching headstock ;). Żeby było ciekawiej - Jarek Mayo wykonał-o fazowanie na jakiś 1mm, pokazujące naturalny jesion klon, przy okazji zrobił się taki mini-binding. Wygląda to naprawdę elegancko.

Teraz pasuje to i tutaj :)
facebook.com/Musza.MorningWood

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
73 Odpowiedzi
44853 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2010, 22:50:35
wysłana przez Pan Sinner
58 Odpowiedzi
21286 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Sty, 2012, 21:53:32
wysłana przez freakguitar
28 Odpowiedzi
10457 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2011, 21:57:33
wysłana przez WojciecheM
12 Odpowiedzi
6974 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Mar, 2012, 13:30:31
wysłana przez Widek
77 Odpowiedzi
29383 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lis, 2013, 09:24:59
wysłana przez indabrain