Autor Wątek: Mam Nowy Wzmacniacz - Bash Sidewinder Triple MKV  (Przeczytany 15499 razy)

Offline bamse

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Witam zgromadzonych serdecznie.

I czekam na odpowiedź na trzy pytania w tym powtórzę najważniejsze pytanie Pietryka:

Jak MK V ma sie brzmieniowo do MK IV?

Sam mam już trzeciego  MKIV i w zależności kiedy robione one różnie brzmią, ogólny charakter jest taki sam, ale późniesze egzemplarze MK IV były bardziej skompresowane takie miałem odczucie (chyba że akurat taki egzemplarz odkupiłem a celowo customowy kompresor miał wbudowany), stąd moje pytanie które może Bashu rozwieje publicznie jeśli nie byłoby innych ochotników biorących udział w testach, czy MK V jest bardziej nastawione na atak, czy na kompresję, no może przesadnie brzmi to pytanie, ale chodzi o reakcję na kostkowanie - włącz się lampowy limiter/utwardzacz gry, czy nie ?

Pytanie 2 jak clean, czy tryb cold odpowiada staremu cleanowi sidewindera ? a warm jest bardziej orange tiny terrorowy ?
Czy też clean nowego sidexa  jest taki studio headowy w trybie cold a w trybie warm jak w starym sidzie MKIV ?

Pytanie numer 3 będzie zapachowe:

Jak pachnie MKV, czy daje tak wytrawionymi płytkami jak studio head po godzinie pracy, czy raczej pachnie jak Sidewindery MK IV wiem że pytanie od czapy , ale dla mnie ważne,  stąd moja dociekliwość  :headache:


 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
187 Odpowiedzi
58145 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lis, 2009, 01:39:16
wysłana przez BartekL
82 Odpowiedzi
26229 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sie, 2008, 02:11:37
wysłana przez D_Rivv
31 Odpowiedzi
20313 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2008, 14:12:33
wysłana przez m4ody
0 Odpowiedzi
1812 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lip, 2010, 16:43:09
wysłana przez korson333
642 Odpowiedzi
142244 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2011, 22:41:52
wysłana przez Ghost_of_Cain