Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1417963 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #1400 07 Paź, 2011, 14:48:31 »
Cytuj
Szkoła językowa Empik była od nastu lat, przeżyłem mini-szok, że od 2 lat nie istnieje. Wprowadzili innowację pt. zajęcia z kompem i interes padł w parę miesięcy.

W tym akurat przypadku ludzie jednak zmądrzeli i doszli do jakże słusznego wniosku pt. "po co wychodzić z domu i płacić fhui za coś, co można mieć we własnym fotelu za mniej kasy/darmola"*. Mnie np. więcej dało oglądanie filmów z napisami, kanałów w TV eng-only i czytanie pism w tymże języku, niż x-lat nauki.

PS. Z zupełnie innej beczki - jako że jestem średnio na bieżąco z cenami aut w tym kraju w tej chwili, wszedłem sobie w allegro/otomoto, zawęziłem poszukiwania do okolic Swojej Wioszy (bo na tyle mała że nie będzie 87098709707869876 wyników i na tyle duża że wypadnie to jako-tako reprezentatywnie i... pierwszy z brzegu:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1861238196

Pewnie przebieg jest ze 2x taki jak na liczniku, pewnie swoje przeżył (co widać po foto - patrz fotel, tył), wyposażenie też trochę nie bardzo (korbki? w BMW 5XX?), pewnie to, pewnie tamto ale kurrr...  auto tej wielkości i komforcie, zagazowane (i może sobie brać i 20LPG/100, i tak wyjdzie jak nie-zagazowany kompakt) w cenie tico? :o

*
Spoiler
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.