Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1739589 razy)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #875 09 Lip, 2011, 11:16:43 »
Nie powiem że nie chciałbym mieszkać "na swoim" (chociaż nie mieszkam z rodzicami), ale naprawdę ciężko mi jest ruszyć dupę i zacząć bardziej aktywnie działać niż tylko dorywczo łapać jakieś zlecenia. Może czas się trochę douczyć? Jest od chuja rzeczy które mógłbym robić specjalnie się nie przemęczając (grafika 3d chociażby), ale i tak ciężko mi się zmotywować.

Co do kupowania sprzętu - tu masz jak najbardziej rację, bo niedobory gratów trochę mnie bolą, ale z drugiej strony brak pieniędzy pozwala wyzbyć się chęci posiadania :D Naprawdę, ja nie mam zbyt dużych potrzeb (chociaż oczywiście żreć trzeba :D), ale tutaj mam na tyle dużo szczęścia, że trafiłem wokół siebie na dobrych ludzi, dla których pieniądze nie są najważniejsze, i to zarówno jeśli chodzi o "tych, którzy mnie utrzymują", jak i tych, z którymi gram.

Ogólnie rzecz biorąc - jest zajebiście, chociaż wiem że nastanie dzień w którym trzeba będzie spiąć poślady i zacząć zapierdalać. Chociaż na razie po prostu staram się odsunąć to jak najdalej od siebie :D

EDIT: Mondo - zajebiste foty! Czym robione?
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina