Autor Wątek: Digidesign Eleven Rack Guitar Multi Effects Processor  (Przeczytany 125194 razy)

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 816
naprawdę uważasz że warto kupować sprzęt z którego się korzysta w (dajmy na to) 15%?
Ja używam może 5% możliwości Fractala. Jeśli ktoś zaproponuje mi urządzenie, które posiada taką samą jakość co AXE FX i te brzmienia, które używam, a zaproponuje dużo niższą cenę, to chętnie wymienię AXE na coś takiego. Jak na razie niczego takiego nie spotkałem, ale z niecierpliwością czekam na nowego Fractala, który ma być dużo tańszy, jeśli będą tam brzmienia, których używam, to ULTRA pójdzie na sprzedaż.


Aerosmith źle mnie zrozumiałeś ale już mniejsza o to :) Też w tej chwili mam jakieś 2-4% możliwości choć zajęcie procka mam w ok 90% ;) Z tym że ilość brzmień na razie mam znikomą ale nad tym pracuje. Nie w tym rzecz. Zastanawia mnie tylko dokąd zmierza ta rozmowa i obawiam się że donikąd. Mamy dwa wątki , jeden o 11R drugi o Axe i w obu wypowiadają się zwolennicy , przeciwnicy , Ci którzy testowali , słyszeli, nie słyszeli i też wydają opinie.  W pewnej półce cenowej sprzętu jest to wybór jak miedzy AMG Merca i M-5 be emki. Są już tylko preferencje, przekonania i sympatia. I jeden nie przekona drugiego  :) Co z tego. Dlatego pisałem o utylitaryzmie bo kupiłem sprzęt z wyrachowania , wygody , może lenistwa ale i zimnej kalkulacji. Inni dla posiadania interfejsu audio i pro tools`a za "free". I też  bardzo fajnie :) Musi być rożnie bo inaczej byłoby nudno. Ja czekam na wspólny koncert na którym na jednej scenie zagram z kapelami z innymi Axe, 11R i pełnymi rackami żeby sposłuchać , NIE WYTYKAĆ NIEDOCIAGNIĘCIA innego sprzętu , dość telenoweli, komisji na koncertach i innych pierdów. Grajmy te sztuki i cieszmy się wymarzonym sprzętem.
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
3230 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Mar, 2010, 23:47:59
wysłana przez Pneumonia2
2 Odpowiedzi
7002 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2015, 11:03:10
wysłana przez Radek M
25 Odpowiedzi
28566 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Cze, 2011, 13:03:07
wysłana przez mondomg
5 Odpowiedzi
5903 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lip, 2011, 10:24:03
wysłana przez dan777
10 Odpowiedzi
5330 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Paź, 2013, 18:44:52
wysłana przez mariaczi