Autor Wątek: Nagrania Periphery  (Przeczytany 177310 razy)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Nagrania Periphery
« Odpowiedź #200 20 Sty, 2011, 19:58:21 »
Nie wiem za to co mają jetpacki do klipu.
No jak to kurwa..
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
8209 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2013, 07:25:56
wysłana przez escape_artist
1 Odpowiedzi
3178 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lut, 2014, 09:45:19
wysłana przez kempas
1 Odpowiedzi
2763 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2015, 19:59:21
wysłana przez sevenstringdjentlemen
4 Odpowiedzi
4900 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Gru, 2015, 10:56:57
wysłana przez fk
16 Odpowiedzi
10421 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2016, 22:36:17
wysłana przez Stivo2005