Autor Wątek: esp ltd viper vb 400 vs epiphone les paul baritone  (Przeczytany 28470 razy)

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Dozbieraj i kup lampę ;)

Zaraz się mogą pojawić tego typu opinie.
Ja przyznam nie robiłem konfrontacji tych dwu gitar i nie mogę ich porównać. Powiem jednak, że dla mnie osobiście wszystkie epi były jakieś dziwne. Może do reggae, albo bluesa są okej, ale więcej to nie wiem.
Za to ltd są synonimem dla mnie mocnego grania. Testowałem sporo różnych i zawsze pozostawiały pozytywne wrażenia. Można było na nich zagrać więcej, dużo większa wygoda, było czuć drewno. Mimo, że sg lata na główkę...
Jeżeli chodzi o przetworniki, to w epi praktycznie sam będziesz chciał wymieniać, a w ltd przeważnie już nic nie trzeba grzebać. Przeważnie, bo wiadomo, że może Ci nie podchodzić. Klucze - epi jakieś dzadoskie, a w ltd nie stwierdziłem problemów.
No i własnie trudno stwierdzić, czy jak włożysz tam te aktywy do epiego, to będzie lepiej. Może tak...
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
77 Odpowiedzi
44717 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2010, 01:45:11
wysłana przez głuchy_zjeb
3 Odpowiedzi
4408 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Cze, 2009, 17:28:17
wysłana przez Drevniak
21 Odpowiedzi
12067 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2010, 15:11:16
wysłana przez Leon
13 Odpowiedzi
6035 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Maj, 2012, 11:13:53
wysłana przez glowa-glowa
12 Odpowiedzi
5812 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Gru, 2014, 15:09:00
wysłana przez Mother Puncher