Autor Wątek: Wysłałem zapytanie o singla Blackouts do 7strunowki  (Przeczytany 2133 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Interesowała mnie możliwość wykonania wersji 7 strunowej pickupa AS-1 Blackouts Single wiec wyslalem zapytanie w tej sprawie

oto odpowiedź:
Cytat: Kevin Beller Custom Shop SD
I assume what you are asking for is a 7 string single coil Strat style blackout. We are not tooled for a single coil cover or bobbin, so we would have to fabricate those parts by hand. Between the design process and the fabrication process, a lot of time is consumed so, unfortunately, the cost is very high. I would have to charge $550 to $600 and limit the color choices to black.
 
I can look around and see if there is a single coil 7 string cover available anywhere, but even with a molded cover, there is still a fair amount of work involved. If I was able to locate a molded cover, the cost would be $275 per pickup.


pomijajac kosmiczna cene za robiony przetwor od podstaw, wynika ze w ogole nie produkuja singlii aktywnych nawet w CS, nie maja do nich fabrykowanych czesci... czytaj narazie nawet nie planuja tego wrzucic do seryjnej produkcji. Z BO zwyklymi duzo wczesniej mieli juz przynajmniej wszystkie czesci dostepne do innych projektow.

szkoda  ::)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
W sumie to im sie nie dziwie, nie widziałem za dużo singli w 7mkach, i chyba zwyczajnie im sie to nie opłaca.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
17 Odpowiedzi
9899 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lip, 2008, 11:56:55
wysłana przez Testorrob
40 Odpowiedzi
16853 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2010, 23:21:40
wysłana przez pstry
32 Odpowiedzi
16966 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Kwi, 2011, 20:54:57
wysłana przez headcharge
2 Odpowiedzi
3001 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2011, 17:18:00
wysłana przez waleczny_gladiator
0 Odpowiedzi
773 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sty, 2013, 21:19:26
wysłana przez Vertigo