Autor Wątek: gdzie się zaopatrujecie w naprawdę grubaśne struny?  (Przeczytany 10288 razy)

Offline Kociamber

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
  • You can't troll troll
Od lat jestem przyzwyczajony do kupowania tego samego setu strun do 6tki, który można kupić wszędzie szybko, łatwo i przyjemnie (EB 12-56). Dzisiaj przyjechała do mnie pierwsza 7mka i niestety widzę, że już nie jest tak różowo. Macie jakieś miejsca, gdzie można zanabyć jakiś ciekawy set w z basową grubszą niż 60? Max jaki znalazłem w polskich sklepach/na allegro to D'Addario 60tki. W ogóle produkują jakieś grubaśne sety do 7mek? Wiem, że można jeszcze dokupować pojedyncze custom gauge i zrobić z tego zestawik.. mógłbym też kupić set do 6tki jakiś (ew. wziął wspomniane 12-56 bo mam tego w zapasie kilka) i dokupił najgrubszą basową (np 64 albo 65)
Wiosło to K7 i będę go stroił do standard A.. ew czasem dropował albo podnosił do standard B.
« Ostatnia zmiana: 06 Sty, 2011, 19:20:35 wysłana przez Kociamber »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
D'Addario robi standardowy set 14-68, wiec ładujesz do tego 10 i masz do siódemki. Ernie Ball robi 13-72, do tego tez jakąs .10 doupisz i tez będzei śmigało.
Do siodemek masz sety w taniestruny.pl Masz tam też pojedyncze strunki, więc coś z nich sobie ułozysz.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Kociamber

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
  • You can't troll troll
D'Addario generalnie jakoś nie lubię i nie chcę poza tym tak jak pisałem - max jaki znalazłem w polskich sklepach to 60tki
Co do EB to byłoby super ale nigdzie ich nie widzę.. na tanich strunach też szukałem rzecz jasna. Chyba jednak zabawię się w set EB 12-56 + dodatkowa EB 66

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
No D'Addario masz jeszcze 11-65, ale jesli nie lubisz tej firmy, to faktycznei musisz pokombinować
B ( o ) ( o ) B S

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Taniestruny.pl jak do tej pory były moim głównym dostawcą. Teraz jest szansa na customowe sety od FM strings, ale najpierw stestuję jak to wychodzi cenowo i brzmieniowo a potem będę polecać :)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Taniestruny.pl. Mają chłopaki wszystko czego używam (GHSy i EB w rozmiarówkach powyżej 70 :) oraz FMS 13-60). Poza tym są szybcy jak 17 mgnień wiosny.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Kociamber

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
  • You can't troll troll
oka chyba zapodam na początek DRki (13-65) Drop-Down i dokupię do nich jakąś 11tkę małą w tanich strunach :)

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Taniestruny.pl. Mają chłopaki wszystko czego używam (GHSy i EB w rozmiarówkach powyżej 70 :) oraz FMS 13-60). Poza tym są szybcy jak 17 mgnień wiosny.

Byli.

jak do tej pory były moim głównym dostawcą

Moim też, ale ostatnio ich nie poznaje. Przywalili trochę w chooya...
power to a being never dies

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Taniestruny.pl. Mają chłopaki wszystko czego używam (GHSy i EB w rozmiarówkach powyżej 70 :) oraz FMS 13-60). Poza tym są szybcy jak 17 mgnień wiosny.

Byli.

jak do tej pory były moim głównym dostawcą

Moim też, ale ostatnio ich nie poznaje. Przywalili trochę w chooya...

Jesteś pewny, że oni a nie poczta? Jeśli nie-przeproś proszę :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Ja najczesciej z allegro zamawiam EB slinky 13-72, przychodzi po 2-3 dniach nawet i jest git. Niestety tsza sie pofatygowac do jakiegos sklepu i dokupic 9 albo 10, no ale taka karma

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Taniestruny.pl. Mają chłopaki wszystko czego używam (GHSy i EB w rozmiarówkach powyżej 70 :) oraz FMS 13-60). Poza tym są szybcy jak 17 mgnień wiosny.

Byli.

jak do tej pory były moim głównym dostawcą

Moim też, ale ostatnio ich nie poznaje. Przywalili trochę w chooya...

Jesteś pewny, że oni a nie poczta? Jeśli nie-przeproś proszę :)


Ha!

Myślę, że po prostu nie wysłali.

/end OT
power to a being never dies

Offline Żebrak

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 34
Dziwny zbieg okoliczności, bo ostatnio moje zamówienie też gdzieś poszło się jebać. Myślałem, że przez Pocztę, ale... widzę że nie tylko u mnie na Poczcie grają na siódemkach.

Offline Kociamber

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
  • You can't troll troll
próbowałem zagadać do nich na giegie (podane na stronie) ale pomimo zmieniających się statusów nikt nie miał czasu odpisać.. :) mam nadzieję, że w warszawskim rnr będą mieli drop down'y

Offline taniestruny.pl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 32
    • Sklep muzyczny
Panowie (i Panie?). Wyjaśnijmy kilka kwestii żeby ktoś niedoinformowany nie wyciągał pochopnych wniosków.

Szanowny kolega se7en jak mniemam nie zrezygnował z zakupów w naszym sklepie ze względu na to, że coś mu się naszym działaniu nie spodobało tylko ze względu na to, że dostał dobry Deal na struny FM STRING co jest zachowaniem absolutnie normalnym (szczególnie, że struny są godne zainteresowania).

Jeśli zaś chodzi o terminy dostaw. Spójrzcie Panowie za okno, w kalendarz, w gazety i sprawa stanie się jasna. Poświąteczny pierdolnik w poczcie trwa do dzisiaj, kurierzy i listonosze wszystko składają na pogodę i stan dróg (pewnie po części i słusznie).

Dyskretnie przypominam, że nasza rola w dostawie kończy się na włożeniu towaru do koperty i dostarczeniu jej na pocztę. W tej kwestii nie ma żadnych opóźnień i nawet w najgorętszym okresie (17-22 grudnia) nie mieliśmy żadnych opóźnień.

Jeśli zaś chodzi o kontakt na GG... tutaj się należą przeprosiny ale od razu i mała sugestia: jeśli ktoś nie odpowiada na GG to dlatego, że na przykład pakuje towar lub rozmawia przez telefon. Wystarczy skrobnąć szybkiego e-mail'a (odpiszemy), zadzwonić (jeśli nie możemy odebrać - oddzwonimy).

Obsługa klienta gitarowego to dla nas priorytet. Robimy co możemy i chyba nam się udaje. Na allegro 12 tys. pozytywnych komentarzy i co miesiąc kolejne 250 następnych. Z niczego się to nie bierze.

...i jeszcze słowo o poczcie. Jeśli na Polski rynek wyjdzie "normalna" firma świadcząca usługi pocztowe to pod drzwiami naszego urzędu pocztowego zapalimy znicze i położymy kwiaty i następnego dnia nie będziemy już mieć z nimi nic wspólnego. Na tą chwilę niestety opcji innej nie ma. Nie wszystkich naszych klientów stać na kuriera więc niestety... i Wy (klienci) i my (sprzedawcy) jesteśmy po tej samej stronie barykady.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Szanowny kolega se7en jak mniemam nie zrezygnował z zakupów w naszym sklepie ze względu na to, że coś mu się naszym działaniu nie spodobało tylko ze względu na to, że dostał dobry Deal na struny FM STRING co jest zachowaniem absolutnie normalnym (szczególnie, że struny są godne zainteresowania).
Jak na razie jeszcze nie zrezygnowałem!
Żeby nie było - NIGDY SIĘ NIE ZAWIODŁEM NA TANIESTRUNY.PL
Jeżeli zrezygnuję z zakupów u nich to tylko ze względów wymienionych przez mojego przedmówcę. Udając komentatora allegro - ZDECYDOWANIE POLECAM! Przez bardzo długi czas to było jedyne miejsce, gdzie mogłem zaspokoić swoje wysublimowane gusta odnośnie strun. No.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Żeby nie było - NIGDY SIĘ NIE ZAWIODŁEM NA TANIESTRUNY.PL

+7
Paczki z głów!

Offline Żebrak

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 34
Nie chcę nikogo obwiniać bo i tak prawdy nigdy się nie dowiem, ale miesiąc czekania może każdego wkurwić, tym bardziej, że korespondencja z innych zakątków Polski docierała do mnie (w ciągu tego miesiąca) wyjątkowo szybko.

To zamówienie spisałem na straty. Z wcześniejszych byłem mega zadowolony.

Offline taniestruny.pl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 32
    • Sklep muzyczny
To jest właśnie w PP najbardziej irytujące. Tam nic nie jest logiczne. Do jakiejś dziury zasypanej po pas śniegiem w najgorętszym okresie przedświątecznym przesyłki docierały nam z dnia na dzień a do (wydaje się) doskonale skomunikowanej i odśnieżonej Warszawy priorytety szły w grudniu nawet 21 dni.

...cóż. Nie będę się powtarzał. Jaka jest Poczta każdy wie. Korzystamy z niej bo musimy. Mamy wpływ na to co się dzieje z przesyłką do momentu oddania jej do okienka i gwarantuje, że odbywa się to bardzo szybko i sprawnie. Swoją drogą, nie rozumiem dlaczego spisałeś zamówienie na straty. Jeśli nie dotarło a za nie zapłaciłeś to tak nasz jak każdy inny sklep ma obowiązek doprowadzić sprawę do satysfakcjonującego Ciebie końca.
« Ostatnia zmiana: 11 Sty, 2011, 13:39:09 wysłana przez taniestruny.pl »

Offline Żebrak

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 34
Temat jest zupełnie o czymś innym. Odpiszę Ci na PW.

Offline Kociamber

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
  • You can't troll troll
Jeśli zaś chodzi o kontakt na GG... tutaj się należą przeprosiny ale od razu i mała sugestia: jeśli ktoś nie odpowiada na GG to dlatego, że na przykład pakuje towar lub rozmawia przez telefon. Wystarczy skrobnąć szybkiego e-mail'a (odpiszemy), zadzwonić (jeśli nie możemy odebrać - oddzwonimy).

hm co do kontaktu to też dzwoniłem no ale nikt nie odbierał niestety :) nic to, ciśnienia akurat nie było - zamówiłem wczoraj strunki poprzez sklep i z tego co widzę zostały już wysłane więc z niecierpliwością czekam na paczkę :)
a tak na marginesie.. nie planujecie poszerzyć oferty o jakieś ciekawsze sety do 7mek? Zapotrzebowanie na grubsze struny jest niemałe z tego co się orientuję, producenci robią fajne zestawy ale w polskich sklepach jest posucha straszliwa

update

hm no i super - strunki zamówiłem w poniedziałek wieczorem i dzisiaj dotarły w południe - najmniejszych problemów nie zarejestrowałem :)
« Ostatnia zmiana: 12 Sty, 2011, 21:17:30 wysłana przez Kociamber »

Offline taniestruny.pl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 32
    • Sklep muzyczny
Mam nadzieje, że towar dojdzie szybko... choć tak jak pisałem już wielokrotnie. Od momentu wysłania nie mam na to wielkiego wpływu.

Jeśli zaś chodzi o brak reakcji na telefon... pewnie to było dzień po wiekopomnej, imprezie imieninowej ;) Wybaczcie. Więcej się to nie powtórzy.

Jeśli zaś chodzi o asortyment. Poszerzamy go właściwie stale. W setach do 6tek chyba już nie mamy konkurencji  w naszym kraju ;) Jeśli macie propozycje odnośnie setów do siódemek piszcie na adres Michała - człowieka, który jest u nas odpowiedzialny za wprowadzanie nowego asortymentu. Działa szybko i skutecznie. Jeśli mamy dostęp do wybranych przez Was setów wprowadzi je na sklep prawdopodobnie w ciągu kilku dni a w ciągu kilkunastu powinny znaleźć się one fizycznie na naszym magazynie gotowe do sprzedaży. Jego adres:
michal[at]gitarulez.pl

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
6529 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Cze, 2011, 19:45:12
wysłana przez deathtom
Pojedyncze struny - GDZIE?

Zaczęty przez sylkis « 1 2 » Struny

25 Odpowiedzi
10050 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Paź, 2011, 11:44:11
wysłana przez sylkis
5 Odpowiedzi
2129 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sie, 2013, 08:09:02
wysłana przez Ghost_of_Cain
1 Odpowiedzi
6635 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2014, 19:44:37
wysłana przez wojwyk
2 Odpowiedzi
6391 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2016, 18:30:47
wysłana przez rockstarzzz2