Autor Wątek: NGD - Kamecki Dino Cazares + Fear Factory  (Przeczytany 40001 razy)

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 433
NGD - Kamecki Dino Cazares + Fear Factory
« 27 Gru, 2010, 00:10:33 »
Temat bylby wczesniej, ale bez zdjec to nie wypada...

Udalo sie pojechac do Wiednia z Jackiem wlascicielem sklepu Guitar-Max i Pawlem Kameckim

Po dlugiej podróży dojechalismy na mejsce klub Arena
 

Po o pewnym czasie poszlismy na backstage - ale nie bylo tam Dina..trzeba bylo poczekac

W miedzyczasie troche pogralem na starej 8 Dina.. gram sobie gram, a tu nagle winda sie na pietrze zatrzymuje, drzwi sie otwieraja a tam Dino ! - i odrazu "hej to moja 8"  :lol:


Po tym jak Dino sie pojawil przyszedl czas na niespodzianke - NGD - prezent od Jacka z pomocą Dina i Pawla Kameckiego
ulepszony "Digimortal" zrobiony przez Pawel Kameckiego  :headbang:




 








Dino podpisuje gitare...



Pawel Kamecki z Dinem


Pawel sprawdza 8 Dina


Przed koncertem poszlismy zobaczyc inne gitary Dina


Jacek, Dino i Pawel


Strasznie ciezka ta gitara Demanufacture.. neck i body klon....


Potem poszlismy troche pogadac, Dino z zespolem zaczeli przygotowania do koncertu....

i zaczal sie koncert...


Podczas Fear Campaign Dino zaprosil mnie na scene zebym mu "pomogl" kilka riffow zagrac  :lol:



Koncert genialny, trzeci raz widzialem FF w tym roku, za kazdym razem jest lepiej, fajnie ze zagrali Securitron (Police State 2000), Big God i Dog Day Sunrise..

Po koncercie troche porozmawialismy z zespolem i kolejne godziny spedzone na rozmowach z Dinem o gitarach, NBA i innych rownie ciekawych tematach...


Po tym jak tech Dina ustawil gitare (struny 10-46+54 A standard) Dino troche pogral na gitarze

 Bardzo mu sie podobala - odrazu zauwazyl kilka waznych udoskonaleń w gitarze - lepszy neck, Inlay, binding, gitara jest tez dokladniej pomalowana.
Dinowi bardzo podobalo sie ze gitara jest lżejsza od oryginału, ogólnie jakby mógł to by ja sobie odrazu wziął do LA hehe

Specyfikacja:
Body - Wawa
Neck - Mahoń 3 częściowy
Podstrunnica -  Klon, nakladka heban Makasar
Binding
Progi Jumbo
Bridge - Ibanez Lo Pro 7
Tunery Gotoh
Przetwornik EMG 707 9V + vol
Schaller strap locks

Ogolnie byl fajny dzien... 

Bardzo dobre ciasto czekoladowe mieli w tym klubie  :)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Hehe, no brak słów po prostu. Poczekam aż reszta zada milion pytań, ode mnie tylko słówko, że wiosło wygląda całkiem wporzo, chociaż ja bym tam nie robił całkowitej kopii - trzeba było sobie swój inlay machnąć men ;)

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 433
Hehe, no brak słów po prostu. Poczekam aż reszta zada milion pytań, ode mnie tylko słówko, że wiosło wygląda całkiem wporzo, chociaż ja bym tam nie robił całkowitej kopii - trzeba było sobie swój inlay machnąć men ;)

Ja nic z tym wspolnego nie mialem - byla niespodzianka... :)

Calkowita kopia - ciesze sie za Pawel poprawil kilka rzeczy ktore w oryginale nie byly najlepiej zrobione - Dino na szczescie to odrazu zauwazyl, takie "drobne" poprawki a gitara calkiem inna :)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ładnie, ładnie... dziekujemy za fotoreportaż. :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Shervyn

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
Kozackie wiosło! Taki topic założyłeś, że cały sevenstring będzie z tydzień fapał :D

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Wypas sprawa. :)
Opowiedz jak w ogóle do czegoś takiego doszło.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Kurwa padłem na cyce. Po prostu mnie rozjebał ten topic na cały tydzień. Wielkie graty, bo nawet o czymś takim nie marzę.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Nie znam Cię ale z pewnych oczywistych oczywistości rozumiem, że FF to Twoja ulubiona kapela. Więc dla Ciebie mokry sen, nic tylko pozazdrościć! :) GRATS

btw. "zdradziła" Cię tylko ta bluza Slayer'a ;D ale dobrze, że nie miałeś koszulki/bluzy FF bo na jechanie na koncert kapeli ubrany "w kapelę" to totalne pedalstwo.

btw. typ śpiący na kanapie jest mocny.


EDIT: nie skumałem tego zestawu strun - 10-46 rozumiem że do 6tki , 7 to .54 a 8?
« Ostatnia zmiana: 27 Gru, 2010, 07:12:41 wysłana przez Lothar »
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Spoiler

Przecież to 7ka jest ;)


Btw. WIELKIE graty.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Sry zonk - nie wiem czemu myślałem ze to 8.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
zajebista sprawa - teraz opowiadaj jak do tego wszystkiego doszło ;D


Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Ejjj, zabierz mnie następnym razem na taki koncert :(
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Graty ;D Każdy by tak chciał z jednym ze swoich ulubionych zespołów ;)
Ssiecie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Dobra, Seba - nie ściemniaj i zeznawaj, bo opowiem wszystkim, że jesteś Dinowym fuckfriendem!
Paczki z głów!

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Ty to masz znajomkow dude, graty kurdah! Czy rzeczywiscie Cazares jest taki gruby jak powiadaja?

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Gratulacje! Opowiedziałbyś co tam Dino o gitarkach mówił. Swoją drogą to chyba kontaktowy gość-nie jesteś pierwszą osobą z forum która wymacała jego gitarki, pogadała, dostała autografy i zdjęcia sobie machnęła.

ps. Jak to "pomogłes mu zagrać kilka riffów"? :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Hah, a myślałem że to jaja jak pisałeś że "drzwi sie otwieraja a tam Dino" ;)

Gratulacje!!
power to a being never dies

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Czy rzeczywiscie Cazares jest taki gruby jak powiadaja?

:facepalm:
jeśli to jest jedyny komentarz na jaki cię stać w stosunku do Dina, jego twórczości i wyjazdu Seby, to szczerze ci współczuję
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Czy rzeczywiscie Cazares jest taki gruby jak powiadaja?

:facepalm:
jeśli to jest jedyny komentarz na jaki cię stać w stosunku do Dina, jego twórczości i wyjazdu Seby, to szczerze ci współczuję
Nie, chcialem  nawiazac do tego, ze wielu ludzi np. pod filmikami na yt z Dinem, jezdzi po nim bo jest gruby, w zadnym wypadku nie chcialem go obrazac, taki niewinny zarcik.

Swoja droga, Seba, wiesz moze jakich gratow uzywa? Nadal Vetta II czy juz sie przerzucil na Axa? ;)

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Kurna! Piękności mój panie!
Samego wydarzenia zazdroszczę nieziemsko, ale chyba nie mam jako-takiej ulubionej kapeli, za którą bym tak latał. Jakby nie było wiosełko, które dostałeś zajebiście się prezentuje - chciałbym takowe i kochałbym je, gdybym swój własny inlay miał (siakieś "JZ" albo coś:P). Uwielbiam surowe i proste wykonanie do napierdalania :D

Cóż, gratki, man!

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Ja pierdolę stary ... Gratuluję.

Brak mi słów. Nie jestem fanem FF, ale Ty pewnie tak. Gdyby mi udało się spotkać z moim idolem jakimś to obsrałbym się różowymi serduszkami i banan by mi z mordy nie schodził przez cały boży tydzień. Zazdroszczę mega, choć jak wspominam FF mnie nie jara jak inne zespoły.

A gitara śliczna :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
nykto & ymmo:

...ale za to struny ma szczupłe ;)

(oczywiście pytanie o grubość Dina pojawia się nie bez powodu, widywany jest najczęściej w towarzystwie yeti i potwora z Loch Ness*)

*
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 27 Gru, 2010, 14:43:52 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
gratulacje - takie rzeczy pamięta się do końca życia

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
6902 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Kwi, 2009, 16:32:33
wysłana przez wuj Bat
18 Odpowiedzi
9184 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lis, 2009, 04:26:51
wysłana przez terrormuzik
34 Odpowiedzi
16855 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lip, 2012, 20:27:15
wysłana przez g-zs
5 Odpowiedzi
4388 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2020, 00:30:21
wysłana przez wuj Bat
8 Odpowiedzi
6767 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2020, 23:37:54
wysłana przez niedziak